Lenktynininkas Majus Gruzinskas ir jo gerbėja iš Latvijos.
Savaitgalį Kupiškyje vykusioje Lietuvos automobilių sporto sezono uždarymo šventėje anykštėnas Majus Gruzinskas mini bagių klasėje finišavo trečias.
Šešerių metų lenktynininkas startavo visuose šešiuose Latvijos auto kroso čempionato etapuose. Čempionato etapai vyksta Lietuvoje ir Latvijoje, varžybose dalyvauja sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.


































Majaus klasėje šiemet varžėsi 14 jaunųjų lenktynininkų, dauguma jų – gerokai vyresni nei anykštėnas, ne šioje klasėje gali varžytis vaikai iki 10 metų.
Galutinėje čempionato įskaitoje Majus liko per patį vidurį, 7-oje pozicijoje.
Majaus tėtis Šarūnas Gruzinskas pirmąjį bagiuką sūnui nupirko kai jam buvo vos treji, o ketverių metų M. Gruzinskas jau dalyvavo pirmosiose savo varžybose ir tapo jauniausiu visų laikų Lietuvos lenktynininku. 2024 metais M. Gruzinskas metiniuose Lietuvos automobilių sporto apdovanojimuose pripažintas kylančia žvaigžde.
Tiesa, ne viskas jo dar neilgoje sportininko karjeroje klostėsi idealiai, buvo ir didelė avarija.
Pokalbį su Šarūnu ir Majumi Gruzinskais – skaitykite laikraštyje „Anykšta“.





















