Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
2021-06-23

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Atrodo

  Nuoroda

  Šviesiam Svėdasų kraštui reikia kitokio seniūno.

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  atsakymas į: Atrodo Nuoroda

  darykime prielaidą, kad idialių valstybės tarnautojų nebūna. Viskas priklauso kiek jie girdi visuomenės balsą ir kiek perduoda aukštesnėm valdžios grandims ar kitoms institucijoms.
  Įdomu būtų jeigu laikraštis paskelbtų konkursą tarp rajono seniūnijų basuoti už geriausią vietos savivaldos tarnautoją, pagal sudarytą vertinimo kriterijų anketą. Kurie seniūnai (-ės) surinktų daugiausia balų?

  Prieš mėnesį
 • Tikėtina

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Kurklių Jurkus surinktų daugiausia balų, o Rasalas- gal mažiausiai.

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  Nuoroda

  Kažkokia nukvakus komentatorė rašinėja niekus, vadina, kad yra sena, kalba tarmiškai, bet jos mastysena kaip kūdikio. Visiškas nusišnekėjimas.

  Prieš mėnesį
 • Vietinė

  Nuoroda

  Matote kaip sujudo seniūnijos viršaitis. Feisbuko grupėje komentrarus iš anykštos portalo kopijuoja, atsimušinėja į komentarus, tik vistiek neaišku kur ir kokios apimtes statyba planuojama ant Svėdaso ežero ir kaip rajono taryba gali balsuot užu projekto pritarimą, neturėdama vietas gyventojų pritarimo ar nepritarimo. Kažkoks ''tubingas" ?

  Prieš mėnesį