Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė susirūpinimą dėl suintensyvėjusių karinių veiksmų Ukrainos rytuose ir paragino imtis priemonių pasitikėjimui atkurti.

Šiuos komentarus pontifikas išsakė kelioms didžiosioms Vakarų valstybėms įspėjus Rusiją dėl pajėgų telkimo prie sienos su Ukraina.     

Ukraina kaltina Rusiją sutelkus dešimtis tūkstančių karių prie rytinės sienos, taip pat aneksuotame Kryme. Apie pajėgų telkimą pranešta Ukrainos rytuose atsinaujinus kruviniems susirėmimams su Rusijos remiamais separatistais.

„Labai susirūpinęs stebiu įvykius kai kuriose rytų Ukrainos srityse, kuriose pastaraisiais mėnesiais padaugėjo paliaubų pažeidimų, su dideliu nerimu seku karinio pobūdžio veiksmų augimą“, – sakė popiežius Pranciškus po sekmadienio vidudienio maldos Šv. Petro aikštėje.

„Prašau ir linkiu, kad būtų vengiama įtampos didinimo, priešingai, kad būtų daromi veiksmai, kurie skatina abipusį pasitikėjimą, padeda susitaikinimui ir taikai, kurių taip reikia ir kurie taip trokštami. Tegu visiems rūpi sunkėjanti humanitarinė padėtis ten gyvenančių žmonių, kuriems išreiškiu artumą ir už kuriuos kviečiu melstis“, – sakė pontifikas.

Penktadienį Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel išreiškė savo paramą Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui ir paragino Rusiją greitai atitraukti savo pajėgas nuo sienos su Ukraina.

Ukrainos pajėgos ir Maskvos remiami separatistai Rytų Ukrainoje kariauja jau septynerius metus. Kovos prie sąlyčio linijos po pernai vasarą pasiekto ugnies nutraukimo susitarimo buvo beveik nuslopusios, bet pastaruoju metu vėl atsinaujino.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta