Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti
Savivaldybės vadovai su
Šiandien Anykščių savivaldybės meras Sigitas Obelevičius, vicemeras Donatas Krikštaponis ir savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura pakvietė "Anykštos" žurnalistus dalykinių pietų į “Pasagėlės “ kavinę ir pasakojo, ką jiems pavyko nuveikti per 100 dienų, kai jie valdžioje.

 

Šiandien Anykščių savivaldybės meras Sigitas Obelevičius, vicemeras Donatas Krikštaponis ir savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura pakvietė žurnalistus dalykinių pietų į “Pasagėlės “ kavinę ir pasakojo, ką jiems pavyko nuveikti per 100 dienų, kai jie valdžioje.  

Savivaldybės vadovai pasidalino ateities planais, pokyčiais savivaldybės darbe, ir išreiškė pageidavimą, kad su didžiausiu Utenos apskrityje laikraščiu “Anykšta” vyktų konstruktyvus bendradarbiavimas, nes skaitytojai ir rinkėjai yra tie patys žmonės.

Tuo tarpu “Anykštos” žurnalistai pageidavo, kad savivaldybės informacija būtų operatyviai  prieinama, spauda gautų pranešimus, kas vyksta rajono seniūnijose, kad galėtų informuoti savo skaitytojus.

Meras S.Obelevičius žadėjo ateityje rengti spaudos konferencijas.

 

Linas BITVINSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta