Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)
Testų buvo gautas 100 egzempliorių, bet anykštėnų egzaminas nesuviliojo.
Šeštadienį vykęs Konstitucijos egzaminas Anykščiuose populiarumo nesulaukė. Tik 7 žmonės panoro jį laikyti, beje, visi vyrai.

  Šeštadienį vykęs Konstitucijos egzaminas Anykščiuose populiarumo nesulaukė. Tik 7 žmonės panoro jį laikyti, beje, visi vyrai.

Savivaldybės posėdžių salėje susirinkę anykštėnai 11 valandą gavo testus, kuriuos išsprendę sužinos, kas vyks į Vilnių, kur bus antrasis turas. "Vyks vienas politikas ir vienas normalus žmogus",- sakė komisijos pirmininkas meras  Sigitas Obelevičius. Beje, komisija skaičiumi vos nesusilygino su egzamine dalyvaujančiais žmonėmis, joje - 5 asmenys.   

Prieš egzaminą visi šmaikštavo. Mero patarėjas Sergejus Jovaiša sakė visą naktį ruošėsi ir tik paryčiais užmigo, pasiruošė visas "Špargalkas". "Taip kruoščiai užsirašiau, o dabar davė kitą tušinuką"- sakė S.Jovaiša. O kažkam paskambinus į jo mobilųjį telefoną kalbėjo trumpai:"Dabar negaliu, man egzaminas, Konstitucijos".  Administracijos direktorius Antanas Baura gėdino kolegą:"Jei aš nusirašysiu ar kas kitas tai nieko, bet jei olimpinis čempionas",- sakė A.Baura. Beje, A.Baura vargo, kol išsiaiškino kuriai iš grupių - politikams ar piliečiams laikydamas egzaminą priklauso. "Ar aš prie normalių", - klausė A.Baura komisijos pirmininko mero  Sigito Obelevičiaus. Gavęs teigiamą atsakymą, paprašė, leisti persėsti plačiau, "kadangi yra tam tikrų įtarimų dėl Sergejaus - jis toli mato".

Politikams egzamine atstovavo konservatorius Virgilijus Milaknis, "valstietis" Arvydas Mačiulis ir Naujosios sąjungos atstovas S. Jovaiša.   

Vienas iš anykštėnų, dalyvavusių egzamine -Tomas Petryla, sugrįžo jį laikyti iš Vilniaus, kur šiuo metu studijuoja. 

Konstitucijos egzaminą galėjo laikyti kiekvienas šalies gyventojas, atvykęs į vietos savivaldybę. Konstitucijos egzamino klausimai 11 val. buvo paskelbti ir Teisingumo ministerijos www.tm.lt bei Lietuvos žurnalistų sąjungos www.lzs.lt tinklalapiuose, o atsakymai bus pateikti 17 val.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta