Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti
Iš automobilių liko tik metalo laužo krūva.
Pirmadienį, tarp 17 – 18 valandos, kelyje Anykščiai – Panevėžys, ties Anykščių – Panenėžio rajonų riba, prie Raguvėlės kapinių „Volkswagen Transporter“ važiavę 6 medkirčiai susidūrė su krovininiu automobiliu „Volkwagen LT 55“, kuriuo važiavo 2 žmonės. Autoavarijoje žuvo 3 žmonės, 4 buvo sužeisti.

Pirmadienį, tarp 17 – 18 valandos, kelyje Anykščiai – Panevėžys, ties Anykščių – Panenėžio rajonų riba, prie Raguvėlės kapinių „Volkswagen Transporter“ važiavę 6 medkirčiai susidūrė su krovininiu automobiliu „Volkwagen LT 55“, kuriuo važiavo 2 žmonės. Autoavarijoje žuvo 3 žmonės, 4 buvo sužeisti. Avarija įvyko Panevėžio rajono pusėje, tarp sužeistų yra 2 Anykščių rajono gyventojai.

Dar iki specialiosioms tarnyboms atvažiuojant nukentėjusiuosius iš metalo laužo krūvomis virtusių automobilių traukęs ir pagalbą teikęs liudininkas pasakojo, jog specialiosios tarnybos atvažiavo apytiksliai tik po 20 minučių, o „Volkswagen Transporter“ automobilio vairuotojas mirė jam suteikinėjant pirmąją pagalbą. Automobilyje „Volkswagen LT 55“ sėdėjęs keleivis buvo prisisegęs saugos diržu ir jis visiškai nenukentėjo.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta