Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti
Buvusios Anykščių pieninės (AB “Šlavė”) vietoje ruošiamasi statyti “Norfos” prekybos centrą.

 

 

Buvusios Anykščių pieninės (AB “Šlavė”) vietoje ruošiamasi statyti “Norfos” prekybos centrą.

Šį pavasarį Akmenės rajono bendrovė “Vaidva” baigė valyti statybos aikštelę. Griaudami buvusios “Šlavės” pastatus, pernai rudenį darbavosi kelių įmonių žmonės; pagrindinė rangovė čia buvo UAB “Telšių statyba”.

Būsimąjį prekybos centrą suprojektavo kupiškėno architekto Vidmanto Buzo projektavimo įmonė. Šį pastatą ruošiasi statyti taip pat Kupiškio bendrovė “Dailista”, kuri Anykščiuose atnaujino “Autoveldos” autobusų stotį.

Architekto V.Buzo “Anykštai” atsiųstuose failuose – būsimo prekybos centro Vilniaus gatvėje (priešais “Anykštos” redakciją) vizija (preliminarus sprendimas).

Danielius Binkys
danas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta