Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)
-0001-11-30

Susilaukė dukros

Anykščių "marti" krepšininkė Irena Baranauskaitė –Vizbarienė susilaukė savaitgalį pirmagimės dukros.

Anykščių "marti" krepšininkė Irena Baranauskaitė –Vizbarienė susilaukė savaitgalį pirmagimės dukros. Beje,būdama nėščia ji žaidė Eurolygos finalo ketverto varžybose ir Lietuvos moterų krepšinio lygos finalo serijoje, bet į pasaulio čempionatą jau neskrido. Vasarą Anykščiuose krepšininkė sumainė žiedus su iš Anykščių kilusiu kompiuterių specialistu Dariumi Vizbaru.

Panašu, kad dukra irgi bus krepšininkė - naujagimės ūgis, pasak spaudos, 53 centimetrai.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta