Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)
Kavarsko miesto gyventojas 81 metų Antanas Kvieska iš jam žandikaulį sulaužiusio Sauliaus Černiausko gaus 3 tūkst.Lt neturtinės žalos atlyginimą.

 

Kavarsko miesto gyventojas 81 metų Antanas Kvieska iš jam žandikaulį sulaužiusio Sauliaus Černiausko gaus 3 tūkst.Lt neturtinės žalos atlyginimą.

 27 metų  „Achema Hidrostotys UAB“ operatorius, trijų vaikų tėvas S. Černiauskas neblaivų A. Kvieską sumušė Zinaidos Jakimovos bute. Naktį su vaikais iš gimtadienio grįžęs S. Černiauskas nuėjo į gretimą butą tildyti girtaujančios kompanijos. „Tai ką, seni, namų neturi ir man bum per galvą, - teisme pasakojo A. Kvieska. – Mane apdaužė, aš nukritau nuo taburetės, jis mane ėmė spardyti, su koja sulaužė „žiauną“ iš antro spyrio, net dantų protezas subyrėjo. Praradau sąmonę, o kai atsipeipelėjau, buvau kažkur pakalnėj gulintis...“

Plačiau - "Anykštoje"

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta