Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
Šiemet per gimnazistų krikštynas J.Biliūno moksleivius pasitiko angelai ir velniai, o per šimtadienį A.Vienuolio gimnazijos mokiniai keliaus į dangų ir pragarą.
Likus šimtui dienų iki egzaminų, mokyklose švenčiamas šimtadienis. “Užkulisiai” domėjosi, kada ir kaip šiemet Anykščių rajono abiturientai švęs šią šventę.

 

Likus šimtui dienų iki egzaminų, mokyklose švenčiamas šimtadienis. “Užkulisiai” domėjosi, kada ir kaip šiemet Anykščių rajono abiturientai švęs šią šventę.

Temas gavo iš anksto

 Anykščių A.Vienuolio gimnazijos direktorės pavaduotojas Egidijus Šilaika sakė, kad šimtadienis šiemet jų mokykloje vyks vasario 9 dieną. Kadangi gimnazijoje yra režisierius, jis padeda ruoštis abiturientams.

”Visos 4 abiturientų klasės iš anksto gavo temą, pagal kurią pasirodys šimtadienio metu. Šiemet pasirinkta tema – “Dangus ir pragaras”. Po to vienuoliktokai klausinės jų, ko abiturientai išmoko per metus, praleistus mokykloje. Vakaras gimnazijoje bus uždaras”, - sakė E.Šilaika.

 Per konkursą neliks neapdovanotų

 Anykščių A.Baranausko vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja A. Petrokienė “Užkulisiams” sakė, kad šimtadienis mokykloje, kuris vyks vasario 2 dieną, tikrai bus įspūdingas ir išskirtinis. Mokyklą šiemet baigs 4 abiturientų klasės.

“Bus oficialioji dalis, kas per ją bus, nenorėčiau atskleisti, o antroje dalyje vyks gražiausio valso konkursas”,- sakė pavaduotoja.

Pasak jos, abiturientai šokių vakarui ruošiasi labai rimtai, vyksta treniruotės. Nepagalvokite, kad A.Baranausko vidurinės mokyklos mokinius paveikė “Lietuvos šokių dešimtukas” – valso konkursas jau tapęs šioje mokykloje gražia tradicija. Viskas vyksta kaip tikrame konkurse – bus teisėjai, apdovanojimai. “Nė vienas šoksiantis žmogus neliks nepastebėtas ir neapdovanotas”, - skirtumą nuo įprastų konkursų paaiškino A.Petrokienė.

Ruošia bendrą spektaklį

 Anykščių J.Biliūno gimnazijos direktorė Regina Drūsienė sakė, kad ir jų gimnazijoje šimtadienis vyks vasario 2 dieną. Paklausta, ar vakaras bus uždaras, R.Drūsienė sakė: ”Tėvams bus atviras”. Pasak direktorės, nors šiemet gimnaziją baigia 4 gimnazistų klasės, vis dėlto jos ruošia bendrą spektaklį.

 “Mano dukra trečiokė, todėl žinau, kaip įdomiai ruošiasi egzaminuoti trečiokai abiturientus”, - sakė R.Drūsienė.

 Pakvies ir pernai baigusius

 Vienintelė Anykščių rajone Svėdasų J.Tumo – Vaižganto gimnaziją šiemet baigs 2 gimnazistų klasės. Šventė numatyta vasario 9 dienai. Kaip sakė direktoriaus pavaduotojas Rytis Narvydas, dar tiksliai iki galo nėra aišku, kaip bus švenčiama. ”Bus tradicinis atviras vakaras, kviesimės svečių, tiesa, šiemet planuojame įjungti į programą ir pernykščius abiturientus”, - sakė R.Narvydas.

 Parodys, ką išmoko

 Troškūnų K.Inčiūros vidurinę mokyklą šiemet baigs 1 abiturientų klasė. Ką ruošti  vasario 9 dieną vyksiančiam šimtadieniui, jiems problemų nekyla, pasak direktorės Aušros Sapkauskienės, ir taip moksleiviai “užsikrėtę teatru”, mat kaip papildomą discipliną studijuoja teatro meną, o per šimtadienį parodys, ką išmoko. “Šimtadieniui abiturientai ruošia staigmeną, vakaras bus atviras, mes pratę, kad mokyklos renginius pamatytų ir miestelio bendruomenė”, - sakė A.Sapkauskienė. 

 Ruošiasi nuo rugsėjo

 Kavarsko vidurinės mokyklos direktorė Genė Leitienė sakė, kad šiemet jų mokyklą baigs 2 abiturientų klasės. Pasak direktorės,  kavarskiečiai jau nuo rugsėjo pradžios ruošiasi šimtadieniui, kuris vyks vasario 9 dieną. Vakaras bus atviras miestelio bendruomenei.

 

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta