Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
Penktadienį (01 26) Kurklių pagrindinės mokyklos ūkvedys Kazys Čerkauskas rūsyje rado atsibudusį iš žiemos miego žaltį.

 Penktadienį (01 26) Kurklių pagrindinės mokyklos ūkvedys Kazys Čerkauskas rūsyje rado atsibudusį iš žiemos miego žaltį. Gerai, kad žmogus žaltį atpažino ir nesumaišė su kokia nuodinga gyvate.

Mokyklos direktorė Jūratė Kašinskienė ir mokytojai negalėjo suprasti, iš kur mokyklos rūsyje atsirado žaltys. „Gal jis atšliaužė šilumine trasa ar kas nors jį mums pametėjo, - svarstė direktorė. – Negirdėjau, kad kur nors Kurkliuose gyventų žalčiai. Šiaip ar taip mokykloje tai buvo atrakcija. Žvalų gyvūnėlį apžiūrinėjo ir mokytojai, ir mokiniai“.

Savaitgaliui žaltys apsigyveno mokytojos Stanislavos Mačionienės namuose, o pirmadienį jo tolimesniu likimu pažadėjo pasirūpinti aplinkosaugininkai.  Pirmadienį žaltys buvo išvežtas į Utenos gyvūnų globos namus.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta