Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro direktorė Jolanta Pleškienė teigia, kad pagelbėti šalia Anykščių prekybos centrų besisukiojantiems benamiams yra sudėtinga.


"Praktiškai kiekvienas iš jų mano yra asmeniškai pakalbintas.Kviečiau juos ateiti į centrą, vienas žinau, kad net neturi galiojančio asmens dokumento, siūliau padėti susitvarkyti.Jie neateina nei dėl asmens higienos paslaugų, nei dėl galimybės gauti drabužių. Jie išklauso, ką jiems sakai ir tuo baigiasi. Sako: "Duok man grynų, nemeluosiu, noriu nusipirkti "bambalį".Tam, kad žmogui galėtum pasiūlyti paslaugą, jis turi ją priimti. Nei viena paslauga neteikiama per prievartą", - sakė J.Pleškienė.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Janina K.

  Nuoroda

  Ar tikrai tie asmenys benamiai? Gal jie apsileidę valkatos, tai taip ir vadinkime. Benamių , t.y. neturinčių nuosavo būsto Lietuvoje gyvena tirai labai daug, bet jie dirba moka nuomos mokestį už būstą ir nepinigaujasi prašinėdami duoklės viešoje vietoje, kur savivaldybės remiama policija turėtų užtikrinti viešą tvarką ir gyventojų saugumą. Ar rajono valdžia ir atsakingos institucijos prisiima atsakomybę dėl tokios netvarkos ir keliamo pavojaus kitų žmonių atžvilgiu?
  Gal ne tik paslaugas reikia siūlyti, bet ir pareigas priminti, bei pareikalauti atsakomybės už pareigos nesilaikymą iš tų parazituojančiųjų asmenų!

  Prieš 8 mėnesių
 • vienas prie norfos

  Nuoroda

  raudona kepure vasarą prašė,,gal ponas gali duoti kelis centus",sakau eik dirbti ir turėsi,o jis neklausia koks darbas, o atsako ,,aš negaliu",suprask,nenoriu visai.Kitą kartą vėl tas pats .Sakau ,va duodu rankšluostį,nuvajyk mašinkos stiklus kol būsiu norfoje,tas vėl,,negaliu''.

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva socialiai degraduojančių asmenų priežiūra ir jų elgiasio viešoje vietoje suvaldymas galėtų būti apibrėžtas savivaldybės mero patvirtintomis taisyklėmis, kurias rajono taryba turėtų nustatyti. Dabargi atrodo, kad mūsų išrinktiesiems ir valdantiesiems rajoną yra tiesiog taip patogu-yra problema ir yra ką prie savo ''darbo'' įvairiems tarnautojams ir valdininkams popieriuose pažymėti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Baik, Donce, nejuokink žmonių ir nestatyk save į kvailio padėtį

  Prieš 8 mėnesių
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Tenka pripažinti, kad "Doncės" pakišinėjimas tai tik nebrandus asmens pasireiškimas viešai. Tai jau niekam neįdomu. Gal tas Juozas, kuris prieš rinkimus pozavosi su socialiai pasimetusiais piliečiais nori ir toliau , kad tokia asmenų grupė viešoje vietoje piktnaudžiautų kitų žmonių sąskaita?

  Prieš 8 mėnesių
 • Beausis

  Nuoroda

  Tegu bus pagirdyti.????

  Prieš 8 mėnesių
 • Levute

  Nuoroda

  Tokiu atveju ,gal direktore is ministerijos galetu gauti kazkiek tai lesu ju norams patenkint , dienai kiekvienam po 5 eurus ir prigrasytu , kad neprasinetu prie parduotuviu , jeigu sios salygos nesilaikis bus nutrauktas mokejimas .Reiketu pabandyt , respublikoje butume pirmi kurie teikia tokia paslauga.

  Prieš 8 mėnesių
 • ULBA

  atsakymas į: Levute Nuoroda

  Jusu siulimas labai nechumaniškas,kaip suprantu jus siulote,kad šie žmonės greičiau numirtu,gal iš dalies ir teisingai mastote,šie žmonės Lietuvai niekuo gero neduos,bet jie juk žmonės.Reiktu bendruomenėms,valdžiai daryti viska,kad žmonės taip nenusivažiuotu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Levute

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Nelaikykit mano siulymo uz gryna piniga , cia juodo humoro forma , daznai ir manes praso , netgi primygtinai .

  Prieš 8 mėnesių
 • L

  atsakymas į: Levute Nuoroda

  Pati ir duok, durnumo lygis...

  Prieš 8 mėnesių