Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Du draugai kalbėjosi. Vienas klausė: „Jonai, ką tu sakytum, jei sutiktum moterį, kuri tave visada supras, visada tave mylės, visada tavimi rūpinsis, viską tau atleis? Ką tu pasakytum tokiai moteriai?“ Jonas atsakė: „Aš jai pasakyčiau ‚labas, mama‘“.

Komentaras

Leonas Alesionka: "Maniau, prisiskaitęs visokių ankstesnių komentarų, išterlios Anykščiai dar vieną sieną grafičiu ir tik sugadins. Ogi ne! Kukli freska kaip langas, išraiškinga, gero meninio lygio sprendimas. Ir patiems pažiūrėti ir svečiams ne gėda parodyti. Kuklus buvusios ir išžūdytos žydų tautos žmonių, Anykščių gyventojų, atminimas. Nerėksminga ir giliai prasminga. Sveikinu kūrėjus ir sumanytojus."

Skaityti komentarus (8)

„Anykštos“ redakcija kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru pradeda tradicinius populiariausių Anykščių medikų rinkimus.

 

Jūsų išrinktus populiariausius  Anykščių medikus - gydytojus ir slaugytojas - paskelbsime balandžio 27 dienos , kada bus minima Medicinos darbuotojų diena, „Anykštoje“
Padėti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms rinkti balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt.
75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.
Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų medikams ir laiškų laukiame jau dabar.  Nepraleiskite progos padėkoti žmonėms, kurie nuoširdžiai rūpinasi Jūsų sveikata.
Padėkas galima užsakyti  reklama@anyksta.lt ir su Jumis susisieks ,,Anykštos” redakcijos reklamos skyriaus darbuotoja arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.
Daugelį metų „Anykšta“ kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai yra labai populiarūs, kasmet į redakciją padėkoti medikams užsuka dešimtys pacientų.   
Skaitytojų išrinktam populiariausiam gydytojui „Anykštos“ redakcija pacientų vardu ir šiais metais įteiks sertifikatą bei atminimo dovaną.  
-ANYKŠTA

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • julija

  Nuoroda

  Dėkinga gydytojai R.Laurinaitienei

  Prieš 3 mėnesių
 • Elmininkietė

  Nuoroda

  Nuostabi gydytoja Kišonaitė,retokai tenka kreiptis,tačiau visad išklauso,pati skambina,rūpinasi,nuoširdus ačių,tikra daktarė

  Prieš 3 mėnesių
 • Laima

  Nuoroda

  O kada rinksime puikiausias slaugytojas, nes kai kurios tikrai geriau dirba ir už dakterytes. Pati šauniausia poliklinikoje darbuotoja tai Rasa, Giriūnienės sesutė. Ir dar dvi moterys atsidavusios darbui tai Daiva ir Lijana iš procedurinio. Kad visi darbuotojai tokie būtų malonūs

  Prieš 3 mėnesių
 • Oo

  Nuoroda

  Nesutikau nei vieno gydytojo, kuris be paskatos normaliai paaiškintų ir gydytų. Gal nepasisekė.... O kitiems gal pasisekė.. Tai džiugu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Dalia

  Nuoroda

  Ačiū chirurgui JURKĖNUI uz nuoširdumą ir profesionalumą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pacientas

  Nuoroda

  Čia kažkaip dėl šitų rinkimų apmokėjimo nesueina galai. Poliklinika apie tai nieko neskelbia. Gal ligonių kasa paaiškins kodėl reikia mokėti už daktaro vardą ir jį lyginti prieš kitus, tą patį darbą dirbančius savo srityje medikus.
  Manau dėl tikrumo reikia kreiptis Kudirkos g.1,41 kb.dėl išaiškinimo ar kur dar kitur, kas Anykšiuose rūpinasi gydytojų darbu ir paciantų santykiais su gydytojais.

  Prieš 3 mėnesių
 • Dalia

  Nuoroda

  Esu dėkinga gydytojui Eimantui Brazaičiui ir slaugytojai Lijanai Ragauskienei.

  Prieš 3 mėnesių
 • Bravo!

  Nuoroda

  Puiki iniciatyva! Ypač šiuo metu svarbu įvertinti žmones, kurie kaunasi už mūsų sveikatą pirmose fronto eilėse negailėdami savęs. Bravo ,,Anykšta"!

  Prieš 3 mėnesių
 • Janina

  Nuoroda

  Pagarba chirurgui JURKĖNUI, gyd. POŽĖRIENEI. Gyvenime būna emociškai sunkių akimirkų ir pats negali viskuo pagelbėti savo artimajam- su šių gydytojų pagalba problemos buvo sprendžiamos. AČIŪ, JUMS, GYDYTOJAI!

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykstene

  Nuoroda

  Tai tik Anykstos pasipelnymas......tie pinigeliu rikimai

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau