Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Jauki ir tvarkinga virtuvės aplinka įkvepia mus naujiems kulinariniams eksperimentams – šiame kambaryje tenka praleisti nemažai laiko, todėl labai svarbu, kad čia jaustumėmės kuo geriau. Visgi, net ir įsirengus savo svajonių virtuvę, laikui bėgant norisi didesnių ar mažesnių pokyčių. Jei šiuo metu ir Jūs galvojate apie naujas idėjas, pirmiausia apsvarstykite žemiau pateiktus jų variantus – pasitelkę šiuos patarimus, virtuvės aplinką atnaujinsite be didelių pastangų.

 

Patobulinkite apšvietimą

Ne paslaptis, jog pakeitus kambario apšvietimą, ta pati aplinka gali atrodyti visiškai kitaip – jei negalite prisiminti, kada paskutinį kartą keitėte šviestuvus, vertėtų pagalvoti apie tokią idėją. Šiuo atveju galite apsiriboti pagrindiniu šviestuvu, kuris gali ženkliai prisideda prie bendro interjero formavimo. Tačiau taip pat verta pakeisti (ar įrengti) papildomą apšvietimą po spintelėmis. Jei iki šiol naudojote fluorescencines lemputes, jas galite pakeisti LED modeliais: jie dėl savo ekonomiškumo ir neįkaistančio paviršiaus pastaruoju metu tapo itin populiarūs.

Paslėpkite susidėvėjusius stalviršius

Stalviršių keitimas virtuvėje yra pakankamai didelis darbas, tačiau pasitelkus kūrybiškumą, jų išvaizdą galima patobulinti net ir be didesnių investicijų. Jei ant paviršiaus yra įbrėžimų, įlenkimų ar kitų susidėvėjimo požymių, tokias vietas turėtumėte pasistengti uždengti. Tam galite pasitelkti įvairiausius prietaisus ar indelius, o jeigu norisi, kad atitinkamos stalviršių dalys vis dar būtų pritaikomos praktiškai, ant jų galite uždėti pjaustymo lentelę. Bendras vaizdas dėl to atrodys kur kas estetiškiau.

Pakeiskite maišytuvą

Virtuvės maišytuvu naudojamės daugybę kartų per dieną – jei šis gaminys yra senas, neefektyvus ir nusidėvėjęs, tai bendrai aplinkai papildomų pliusų tikrai nesuteikia. Visgi, jeigu jį pakeisite, teigiamus pokyčius neabejotinai pavyks pastebėti. Dabar maišytuvai gali būti labai įvairių spalvų ir skirtingų formų, taigi nesunkiai jį pritaikysite prie kitų patalpos detalių. Didelių investicijų šiam pirkiniui taip pat nereikės, tad apie tokią idėją iš tiesų verta pagalvoti.

Pridėkite papildomos sandėliavimo vietos

Nauja spintelė ar lentynėlė leis šiek tiek perorganizuoti visą virtuvėje esančių daiktų išdėstymą, taigi bendras interjeras taip pat turėtų gerokai pakisti. Žinoma, šiuo atveju iš anksto vertėtų pagalvoti, kokiems virtuvės reikmenims reikėtų naujos vietos. Geriausia, jeigu pirmiausia pagalvotumėte apie tuos, kuriuos šiuo metu laikote ant stalviršio – taip pavyks sukurti dar tvarkingesnę aplinką.

Išskirkite interjero akcentą

Įdomesnis ir ryškesnis akcentas virtuvei suteiks gyvybingumo ir nukreips dėmesį nuo tų patalpos elementų, kurie Jums yra šiek tiek atsibodę. Pagrindine puošmena gali tapti jau minėtieji šviestuvai, naujos spintelės ar netgi originalus gėlės vazonas. Tačiau jeigu ruošiatės atnaujinti buitinę techniką, akcentu gali tapti net ir šaldytuvas – tarp tokių įrenginių galima rasti labai ryškių spalvų modelių, kurie neabejotinai atkreips visų dėmesį. Kiti prietaisai taip pat gali būti ryškiaspalviai: pagalvokite, kurie iš jų derėtų prie bendros patalpos atmosferos.

Įsigykite vandens filtrą

Nors tokie gaminiai ne visuomet yra matomi ir tikrai nepretenduoja tapti interjero puošmena, jų naudą tikrai pavyks pajausti. Vandens filtrai nuo kalkių ir kitų priemaišų užtikrins kur kas aukštesnę vandens kokybę – apie bet kokį nemalonų poskonį ar aromatą galėsite pamiršti. Tai reiškia, kad pavyks mėgautis dar gardesniais gėrimais ir patiekalais. Filtrą galite įmontuoti į čiaupą ar netgi įsigyti atskirą filtruojamo vandens maišytuvą. Tačiau jei norisi greitesnių ir pigesnių sprendimų, verta pagalvoti apie vandens filtravimo ąsotį – jis taip pat kokybiškai atliks savo darbą.

Atnaujinkite virtuvės prietaisus

Nauji virtuvės prietaisai gali šiek tiek pakoreguoti bendrą interjerą ir tuo pačiu suteikti dar daugiau motyvacijos dažniau paeksperimentuoti gaminant įvairiausius patiekalus. Jei įrangos nekeitėte pakankamai seniai, būsite maloniai nustebinti gerokai patobulėjusiomis technologijomis. Pavyzdžiui, net ir mikrobangų krosnelės dabar gali ne tik pašildyti maistą, bet ir turėti grilio ar konvekcijos funkcijas, suteikiančias dar daugiau galimybių. Jas apžiūrėti ir įsigyti galite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia.

Visos šios idėjos leis lengvai patobulinti virtuvės aplinką, kurioje ir vėl galėsite maloniai leisti laiką su namiškiais ar gaminti įspūdingo skonio patiekalus. Dažniausiai pakanka vos kelių detalių, kad ta pati aplinka atrodytų visiškai kitaip – labai greitai tuo įsitikinsite patys.

 

Užsak.nr.380