Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Seime vėl kyla iniciatyvos keisti rinkimų sistemą.
„Anykšta“ teiravosi, ar reikia keisti dabartinę rinkimų tvarką, jei taip – ką ir kaip keistumėte Jūs?

 Antanas BAURA, Seimo nario patarėjas:

- Daugiausia bėdų pridaroma, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių gerai veikiantį mechanizmą norima išbalansuoti. Esamos dabartinės rinkimų sistemos, kuri jau daug kadencijų veikia, mano supratimu, tikrai nereikia liesti, ji yra tinkama. Reikia tobulinti tik tiek, kiek reikia „kosmetinių“ pataisymų. Tokių pataisymų buvo ir 2016, ir 2020 metų rinkimams padaryta (dėl gyventojų skaičiaus), dėl tokių taisymų visiškai sutinku. Tačiau sudaryti darbo grupę, kad būtų pakeista sistema - nemanau, kad to reikia.
Kiek tekdavo susitikti ir su gilias demokratijos tradicijas turinčių šalių parlamentarais, tai jų pastebėjimai ir ekspertų vertinimai būdavo, kad Lietuvos rinkimų sistema tikrai yra priimtina ir veikia gerai. Todėl nemanau, kad reikia keisti ir jaukti tai, kas yra.
Ar turėtų būti internetinis balsavimas? Klausimas, ypač kai turime pašonėje Estijos pavyzdį, aktualus. Aš vis dėlto būčiau už tai, kad būtų galima balsuoti internetu, bet turėtų būti įgyvendinta labai svarbi sąlyga – užtikrinimas, kad tikrai balsuotų pats tas balsuojantis asmuo ir niekas kitas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • atsakymas pavyzdys

  Nuoroda

  matosi, kad žmogelis nedalyvavo rinkimuose, kad nežino ką išrinko

  Prieš 3 savaičių
 • Vardas

  Nuoroda

  Jovaiša kokiu būdu įlindo į seimą ? Ką gero padare Lietuvos gyventojams ? KĄ ? O ką Anykščiams ? Rodykles ,supynes ? Sukišti į su....ę mùsu pinigai ! Tokie Jovaišos sugebėjimai ....švaistyti ne savo ,pinigus ir naudotis seimo privilegijomis !

  Prieš 3 savaičių
 • taigi

  atsakymas į: Vardas Nuoroda

  sedejimas ir pagal paliepima rankos kilnojimas irgi darbas + geras atlyginimas

  Prieš 3 savaičių
 • augis

  Nuoroda

  vakarai jau seniai prifarsiruoti arabu ir cecenu kriminalo pasene ir nebesigaudo situacijoje

  Prieš 3 savaičių
 • pavyzdys

  Nuoroda

  nei jovaisos nei tomilino nieks nerinko bet jie pagal sarasus seime- tad kuo skiriasi sovietu ir nepriklausomos salies balsavimai

  Prieš 3 savaičių
 • pavyzdy tu pavyzdy

  atsakymas į: pavyzdys Nuoroda

  Primink, kas pas mus buvo išrinktas į Seimą vienmandatėje?

  Prieš 3 savaičių
 • anigdotas

  Nuoroda

  kai vienu is dve isrinktu renkam

  Prieš 3 savaičių
 • lt

  Nuoroda

  PASIMETĘ VAKARAI SENAU JAU MUMS NE RODIKLIS

  Prieš 3 savaičių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Siūlau riboti seimo nario kadencijų skaičių, kaip pvz. prezidento- 2 kadencijos; tobulinti patekimą į seimą pagal sąrašus, nes ten, toli gražu, patenka nelabai ryškios asmenybės, kurių darbų nelabai jau ir matyti. Seimo nariai privalėtų oficialiai atsiskaityti rinkėjams.

  Prieš 3 savaičių
 • joooo

  Nuoroda

  Reikia naikinti seimo rinkimuose sistema,pagal sarasa,susiraso save nuo pirmo,rinkejai neisrenka,bet jie vistiek seime trunyja n. kadenciju,kokio velnio?jei ju neisrinko,o jie vis vien seime,ir nesuka sau galvos,laimes rinkimus ar ne.

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau