Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Anykščių kultūros centre įrengtoje kino salėje kino filmų kol kas rodyti neplanuojama, nors nuo šios savaitės Vyriausybė ir leido priimti lankytojus.

Kino salę administruojančios VšĮ „Medijų ir edukacijos centras“ atstovas sakė, kad kino filmų demonstravimas bus atnaujintas, kai į salę bus galima priimti daugiau nei 30 proc. žiūrovų.

Kino salėje yra 45 vietos, tačiau pagal reikalavimus vienu metu būtų galima priimti tik 12 žiūrovų, o tai esą „visiškai neapsimoka“.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • O kam?

  Nuoroda

  Labai greitai įprantama nedirbti, tiesa? Alga sukasi, į sąskaitą krenta, tai kam dar vargintis? Kam dirbti, jei galima nedirbti? Buvo iiiilgos atostogos, taigi dar norisi...
  Negražu. Nei šiaip, nei taip skamba tas "neapsimoka".

  Prieš 3 savaičių
 • nesusireikšminkit

  Nuoroda

  Kiek Vilniuje esu buvęs kine, jei tai ne premjera ir ne Valentinkė, salėse panašiai tiek žmonių ir būna. Sunku mygtuką PLAY paleisti?

  Prieš 3 savaičių
 • Esmė

  atsakymas į: nesusireikšminkit Nuoroda

  Paleidus mygtuką sustos subsudija darbo užmokesčiui, o iš 12-os žiūrovų tikrai nesurinksi dėl atlyginimo ir mokesčių.
  Taigi net Seimo narys buvo atvsževęs į anykšius tartis su savivaldybės įstaigų vadovais dėl plano ir priemonių šioms įstaigoms gauti subsidijas iš vyriausybės. Apie normalų darbą , sukuriantį pridėtinę vertę niekas iš tokių paslaugų teikėjų artimiausiu metu nebeplanuoja.

  Prieš 3 savaičių