Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono savivaldybės vadovai tęsia darbą karantino sąlygomis.


Gegužės 3 - 7 dienos savivaldybės vadovų darbotvarkėje skelbiama, kad šį pirmadienį jie dalyvavo nuotoliniame pasitarime numatomiems energijos efektyvumo didinimo projektų (gatvių apšvietimo ir viešosios paskirties pastatų) rengimo klausimams aptarti.
Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius šią savaitę dalyvaus nuotoliniame Utenos regiono plėtros kolegijos posėdyje,nuotoliniame Lietuvos kurortų asociacijos susitikime,nuotoliniame Lietuvos savivaldybių asociacijos Žemės valdymo ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, nuotoliniame Anykščių rajono kultūros tarybos posėdyje.
Mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvaus nuotoliniame pasitarime su Anykščių PSPC dėl vakcinacijos nuo COVID-19 eigos,nuotoliniame Utenos regiono plėtros kolegijos posėdyje.
Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė šią savaitę dalyvaus nuotolinėje konferencijoje, skirtoje viešųjų ir privačių interesų derinimui,taip pat nuotoliniame susitikime su architektais dėl Anykščių kurorto statuso tikslų.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Venetos Veršulytės darbotvarkėje - vidiniai pasitarimai, darbas su dokumentais.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Negražu taip, nors komentaras rodo koks yra žmogus ir kas auklėjo.

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  Nuoroda

  Įdomu būtų sužinoti kuo užsiima Veršulytė

  Prieš mėnesį
 • (:)

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Vidiniais pasitarimais ir dokumentais užsiima ji...

  Prieš mėnesį
 • Info

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Ar nežinai, kad nuo įkiraus smalsumo nosis ištysta iki Buratino ilgumo, o liežuvis už dantų nebetelpa, velkasi ant peties kai eini....
  Apsičiupinėki!

  Prieš mėnesį
 • Tam Info

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Ištįsta, įkyraus - taip reikia rašyti, nekibčiau, jei mandagiau rašytumėte. Tujinti nepažįstamą irgi netinka. Jis, regis, kiaulių su jumis neganė.

  Prieš mėnesį
 • Ee

  atsakymas į: Tam Info Nuoroda

  jeigu profesionalai, dirbantys žiniasklaidoje rašo su klaidomis, tai ko prie komentaro rašliavos kibti? Ir kiaulių niekas dabar nebegano, čia senos pasakos :) Dabar viskas virtualiai auginama ir dirbama nutolusiu būdu nuo žmonių. Taškas.

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Kadangi p. Veršulytė yra viešas žmogus ir jai atlyginama už darbą mokesčių mokėtojų pinigais, todėl toks atsakymas netenkina.

  Prieš mėnesį