Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybėje plinta koronavirusas, saviizoliacijoje šiuo metu yra Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis.


"Anykštai" D.Žiogelis sakė,kad pranešimą apie tai, kad turėjo komtaktą su užikrėtusiuoju koronavirusu jis gavo trečiadienį. Vicemeras darbus tęsia nuotoliniu būdu.
Šiuo metu Anykščių rajono savivaldybėje koronavirusas nustatytas penkiems specialistams. Serga trys Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistai, vienas Bendrojo ir ūkio skyriaus bei vienas Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus specialistas.
Šiandien testuojama apie 40 Anykščių rajono savivaldybės specialistų.

Dėl galimo kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu šiuo metu saviizoliacijoje esantis Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis antradienį dalyvavo Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus tarybos posėdyje.
Anykščių rajono mero pavaduotojas D.Žiogelis sakė, kad šią savaitę vykęs Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus tarybos posėdis vyko pagal visas taisykles.
"Posėdis buvo didelėje erdvėje, jo dalyviai buvo toli vienas buo kito.Posėdis truko vieną valandą. Tame posėdyje buvo gal 10 žmonių", - aiškino D.Žiogelis.
Jis sakė nematantis grėsmių dėl partijos kolegų sveikatos dėl to, kad turėjo sąlytį su segančiuoju koronavirusu ( posėdžio metu D.Žiogelis apie tai dar neturėjo informacijos, žinią jis gavo trečiadienį,- red.pastaba).
"Čia jau nemaišykite. Yra toks mokslinis pavadinimas "Kontakto kontaktas". Čia jau nėra kontaktas. Mano žmonai ir vaikui nėra izoliacijos. Čia tik tikimybė, kad buvo sąlytis su užsikrėtusiu žmogumi, kuriam tik trečiadienį patvirtintas teigiamas atvejis",- sakė D.Žiogelis.
Vicemeras sakė, kad penktadienį jam bus atliekamas tyrimas dėl koronaviruso. Jei jis bus neigiamas,D.Žiogelis sakė jau sekmadienį būsias "laisvas" nuo saviizoliacijos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Mano nuomone, saviizoliacijos reikalavimai turi galioti visiems, nežiūrint kokias asmuo užima pareigas ir socialinę padėtį visuomenėja. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklalapyje parašytos saviizoliacijos taisyklės su išimtimi aukšto meistriškumo sportininkams, aukšto meistriškumo sporto specialistams, aukšto meistriškumo sporto instruktoriams, sporto medicinos personalo darbuotojams, dalyvaujantiems tarptautiniuose turnyruose, kurių organizavimui nustatytos ir patvirtintos atskiros tarptautinės taisyklės dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo.

  Prieš mėnesį
 • melagei onai, skleidžiančiai melagystes,

  atsakymas į: Ona Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Gera melagė tipo onytė. Įdomu, koks čia taip bando mėšlą ant Žiogelio pilti.
  Aš tai tikrai matau rimtą vicemerą darbo, ypač šioje kovido situacijoje.
  Sėkmės ir kad tik nesustok, Dainiau, mes tavim tikim, o tokių mėšlavabalių ir erkių onyčių visada gyvenime aplink mus yra.

  Prieš mėnesį
 • Matematikui

  atsakymas į: Nu jooo, Nuoroda

  Blogai, jei iki septyniu nesuskaiciuoji

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  gal is atostogu kas atvaze.../

  Prieš mėnesį
 • Oho

  Nuoroda

  Mūsų valďžia pasėjo užkratą dabar laikykites paprasti žmogeliai išgriūsim kaip musės ???? .

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Aš galvoju jag ir gerai, kad draugui partijos pirmininkui laidė būti suizoliacija. Partiniai raikalai aptarti ir gali būti vykdami partijos uždaviniai teip, kad neraiktų skyriaus pirmininko pakeist. Va, o merų pavaduot tai gali ir iš traktoriaus kabinos, purkšdamas žmonos ūkio laukus, per interneto bangas. Kai nupurkš laukus, tai ir parvažias savivaldybės kontoron.

  Prieš mėnesį
 • Jadziui iškalno

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Baog svaigt vienų rozų kaip mažas vaikas tikrai:)

  Prieš mėnesį
 • Melagiai

  Nuoroda

  Visa savaitė kaip susirgo architektūros skyriaus žmonės, o čia sakoma kad trečiadienį sužinojo. Melas. Žinojo visą savaitę. Ot dovanų chebra padalino. Nu seneliai socdemai laikykitės.

  Prieš mėnesį
 • Siga

  atsakymas į: Melagiai Nuoroda

  Žinok negražu nesąmones komentaruose rašyt:)

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau