Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Prie Anykščių rajono savivaldybės antradienį, birželio 1-ąją, 14 valandą protestuotojų laukė rajono meras Sigutis Obelevičius, vicemeras Dainius Žiogelis, savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė, rajono tarybos Švietimo komiteto pirmininkas Egidijus Šilaika.

Tačiau valdžios žmonės, šiek tiek pasišnekučiavę tarpusavyje, netrukus grįžo į kabinetus - protestuotojų, ketinusių reikalauti, kad nuo rugsėjo 1-osios mokiniai būtų sugrąžinti į mokyklas, taip ir nebuvo sulauktas.

 

Priminsime, jog praėjusią savaitę rajono vadovams buvo pranešta, kad „Šeimų sąjūdis“ kviečia prie Anykščių savivaldybės rinktis šeimas su vaikais. Valdžiai ketinta įteikti raštu išdėstytus reikalavimus.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zita

  Nuoroda

  O tai kur Zablockienė su savo seniu??? Nesurinko šaikos, uoj juokdariai :Dddd

  Prieš mėnesį
 • Anykštė

  Nuoroda

  Sarmata žiūrint į rajono valdžią. Kai tik kas su šakėmis ar su kokiais triūsikais pagrąsina rinktis prie rajono vakdūios būstinės, tai kaip bitės iš avilio išpuola ir zuja prie lakos, kad tik kas į vidų nepatektų. Bet diskusijos taip ir nevyksta aktualių klausimų išsprendimui.

  Prieš mėnesį
 • Jonelis

  Nuoroda

  Kažkoks nežinia koks Šeimų sąjudis pagrasino piketu, o rajono valdžia su švietimo vadovaus jau ir išsigando, išsirikiavo prie savivaldybės durų. Kvailai atrodo ir toks piketas, ir valdžios rikiuote laukiant piketuotojų. O Juozu pasirašančio komentaras irgi ne mažiau kvailas, nes sunkiai suprantamas. Sakinį iš 40 žodžių kol perskaitai, tai net nesupranti, ar blaivas rašė žmogus, ar išgėręs. Nejaugi negalima rašyti suprantamai, aiškiai, trumpais sakiniais? Gal tas Juopzas perdaug mokytas?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Jonelis Nuoroda

  Dabar norinčiam pasirodyti labai protingu ir išmanančiu, tereikia replikuoti, kad kiti kvaili ir kitokie nei tas kuris pats dedasi protingu ir teisingai viską darančiu, nors iš tikrųjų matomas tik sekiojančiu iš paskos su palaidai maskatuojančiu liežuviu ir pirštais barbenančiu...

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Jonelis Nuoroda

  Nesakyčiau, kad vaičiūnas labai mokytas, greičiau -kvailas

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Reikia konstatuoti tokį sutapimą, kad Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga vienos iš savivaldybės valdomų įstaigų, vadovaujamų valdančiosios koalicijos vienos iš partijų atstovo įteikė ultimatumo raštą nevyriausybinės organizacijos vadovei, vykdančiai vaikų sportinio ugdymo veiklas Anykščiuose ir Lietuvoje.
  Štai taip, be politinio ir valdžios mobingo....

  Prieš mėnesį
 • Vai2i8nui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donce, rekia pasidžiaugti, kad jau kuris laikas rašai ne darbo laiku. Nors tiek gerai!

  Prieš mėnesį
 • keista

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  gegužės 17 lyg ir ne vaikų gynimo diena, o pasaulinė diena prieš homofobija

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: keista Nuoroda

  Taigi, tai tik patvirtina mobingo naudojimą ir galimą diskriminaciją

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau