Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
Rajono Tarybos nariui Ričardui Sargūnui nepavyko įtikinti kolegų, kad mokykla negali verstis licencijuojama veikla.
RajonoTaryba leido Kurklių pagrindinei mokyklai teikti autobuso „Ford Tranzit“ nuomos paslaugas pagal patvirtintus tarifus: už 1 km – 1,30 Lt, už 1 val – 4 Lt.

Prieš teikiant klausimą balsavimui deputatas, Darbo partijos rajono skyriaus pirmininkas, buvęs transporto paslaugų bendrovės „Antransas“ vadovas Ričardas Sargūnas apeliavo į tai, kad „biudžetinė organizacija negali užsiimti verslu, juolab veikla, kuri yra licencijuojama“. „Kurklių mokykla bus mažas konkurentas „Autoveldai“, - dėstė R. Sargūnas.

Juridinio skyriaus vedėjas Rimantas Šližys įrodinėjo, kad mokyklos autobusą nuomoti bendruomenės veiklai galima. „Autobusą nuomoti mokyklos bendruomenei galima, tik ne kitai bendruomenei, nesiekiant jokio pelno, o tik išlaidų kompensavimo“, - aiškino R. Šližys ir pateikė pavyzdį, kokia nuomojamo autobuso veikla gali būti susijusi su mokyklos bendruomene: „Jei miršta kokio nors mokinio tėvas ar motina, galima pavežti laidotuvių dalyvius“.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta