Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti

Anykščių savivaldybės Tarybos rinkimai ir pirmas mero rinkimų turas sugniuždė mano, kaip rinkimų prognozuotojo, pasitikėjimą savimi. Na faktą, jog Arūno Liogės – Marijonos Fergizienės sąrašas anykštėnams buvo mielesnis nei prieš ketverius metus į Tarybą kandidatavę verslininkai, dar šiaip ne taip galiu priimti, įsisavinti, gal net suvokti... Bet kaip Darbo partijos kandidatas į Anykščių merus Alfrydas Savickas įsigudrino gauti tik 631 rinkėjo balsą, ketvirčiuokit, nesuprantu. Deklaruojama, kad Darbo partijos Anykščių skyriuje gal 500 narių. Tegul jų būna ir vienu, kitu, trečiu šimtu mažiau, bet bent šimtas darbiečių rajone juk tikrai yra. Jei visi partijos nariai su šeimomis būtų atėję į rinkimus ir balsavę už A.Savicką, rezultatas būtų kitoks, geresnis. Patingėjo, o gal bulviakasis sutrukdė (visai čia aš neišprotėjau, bulves galima ne tik darže, bet ir kaimyno rūsyje kasti)... Buvau įsitikinęs, kad jei Darbo partija kandidatu į merus keltų taburetę ar sulčių stiklinę, ji vis tiek kokį tūkstantį balsų surinktų. O va, A.Savickas nesurinko...

Kitų kandidatų į merus pasiekti rezultatai - logiški, dėsningi. Dalį konservatoriaus, mero ir kandidato į merus Sigučio Obelevičiaus balsų „nupūtė“ sekso skandalas. Tačiau, dalis žmonių, kuri šiaip būtų nėjusi į rinkimus, atėjo tik tam, kad paremtų merą, kuris jiems atrodė auka.

 

„Valstietis“ Antanas Baura kiek norėjo, tiek surinko, man regis, kad šis politikas galėjo gauti žymiai daugiau balsų, tačiau visa jo raiška demonstravo, kad tikslas rinkimuose būti trečiu.

Kęstučio Tubio liberalai paskutinėmis dienomis „arė“ kaip žvėrys, nedaug liko neaplankytų namų, aš pats gal iš septynių liberalų gavau skrajutes su pažadais, kad kovo 2 – ąją gyvensiu gerai, be „Xanakso“... Be to ir žiniasklaidinė liberalų reklama šį kartą buvo galinga – ir laikraščiuose negailėta reklamos, ir televizijose, ir internete...

Socdemų kandidato Dainiaus Žiogelio ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidato Raimundo Razmislavičiaus rinkimų rezultatai dėsningi – jiems jie baigėsi taip, kaip ir turėjo baigtis. Ir jie iš esmės dėl to nėra labai kalti. Stebėjau debatus Anykščių kultūros centre ir per televiziją šiek tiek Anykščių politikų kalbų klausiau. R.Razmislavičius ir D.Žiogelis man kaip tik atrodė tokiais politikais, prie kurių nėra už ką prikibti. Orūs, tvarkingi, protingi... Bet protingų daug, o pasikalbėti nėra su kuo... R.Razmislavičiaus „Tvarka ir teisingumas“ jau prieš rinkimus buvo susitaikiusi su pralaimėjimu, o socdemai, turintys solidų elektoratą, savo D.Žiogelį palaikė, bet ... ne visai. Ir pats Dainius nedegė pasitikėjimu. Kažkaip atrodė, kad ir jis, kaip A.Baura, mero rinkimuose dalyvauja tik todėl, kad reikia partijai.

Prieš antrąjį mero rinkimų ratą pasirašyta konservatorių, socdemų ir „valstiečių“ sutartis, kurioje nurodoma, jog visos šios trys jėgos susitelks už konservatorių S.Obelevičių, aritmetiškai jam garantuoja lengvą pergalę. Prie 24 S.Obelevičiaus pirmajame ture gautų procentų pridėjus 19 A.Bauros procentų ir dar 14 procentų dovaną nuo D.Žiogelio išeina šios koalicijos pergalė tiesiog su putomis... Deja, rinkėjai taip lengvai kaip triušiai neperduodami, juos perduodant vis tiek reikia įtikinti, tiksliau - pertikinti. Turint omenyje, kad ir dirbdami sau A.Baura su D.Žiogeliu nepersistengė, tad, vargu, ar atlikdami rinkėjų perdavimo aktą S.Obelevičiui labai prakaituos. Juk išeina toks visiškas kolūkio modelis, kur turtas bendras, o dirba tik durniausi. Kita vertus, kaip pirmajame ture buvo žmonių, kurie ėjo už S.Obelevičių balsuoti kaip už auką, taip dabar bus tokių, kurie pykčio balsus atiduos liberalui K.Tubiui. „Norėjot valdžios permainų, tai še jums persimainęs Donatas Krikštaponis.“ – tokia permaina nebus įtikinama...

Jei tiesioginius mero rinkimus laimės S.Obelevičius, bus neįdomu – jis dirbs meru, vicemeru bus D.Krikštaponis, administracijos direktoriumi – A.Baura.

O jei laimės K.Tubis, jau bus linksma. Be vienos iš trijų sutartį pasirašiusių partijų K.Tubis koalicijos nesuformuos – viską sulipdęs jis turėtų 12 balsų prieš 13 koalicinių. Teoriškai turėtų būti destrukcija, bet praktiškai bus ... A.Baura. Jei mero rinkimus laimėjęs K.Tubis Tarybai taip netyčia pasiūlys pritarti administracijos direktoriaus A.Bauros kandidatūrai, tai šis netyčia ir sutiks. Ups, ir yra 15 balsų valdančioje daugumoje. Netyčia...      

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Josh

  Nuoroda

  http://forum.dracomagazyn.pl/member.php?u=110449 As discussed before, beautiful skin essential to wind up. However, caring for their skin isnt something they are exactly sure how to go about doing. Is not tips provided in this article, you should exactly the way to care for your special skin and on your way to having beautiful skin color.

  Prieš 2 metų
 • Chase

  Nuoroda

  Jakie leki na krążenie kończyn dolnych wybrać? https://www.producthero.pl/grupy/

  Prieš 2 metų
 • Tara

  Nuoroda

  Jak dbać o długie rzęsy, aby cieszyły nie tylko nasze oczy? http://namierzanie-telefonu.net.pl/lokalizacja-telefonu-komorkowego-przez-internet-jak/

  Prieš 2 metų
 • Ryan

  Nuoroda

  http://www.curacaovenuesguide.com/author/neriba84/ Most of us would hate to exist in a world which reaches just black and white and shades of grey. We need colours that are pure, strong, rich, muted, soft, cool and warm to allow our lives the richness and diversity we enjoy. Without black, white and grey, all the colour variations we enjoy would not be possible.

  Prieš 2 metų
 • Lisa

  Nuoroda

  http://www.jobchat365.com/job/oklahoma-tulsa-full-time-czym-leczyc-hemoroidy/ Well, it should make sense that Inversion Therapy will manage to benefit us in several ways. I think I was sold on his or her reduction or elimination of back pain, but offers helped people other important ways also. Theres no denying that gravity is our constant companion as we get older and things start heading south, as we say. It would be nice to turn back effect of gravity, reduce pain, improve brain function and even build purchase self confidence.

  Prieš 2 metų
 • verksite

  Nuoroda

  kai Alfrydas įžengs kartu su meru Tubiu pro paradines savivaldybės duris. Galėsite drebeti iš baimės.

  Prieš 6 metų
 • To mes už

  Nuoroda

  Aš esu įsitikinęs kad Alfrydas bus vicemeras.

  Prieš 6 metų
 • durniau

  atsakymas į: To mes už Nuoroda

  nerasinek , visi komentarai apie savicka is to pacio ip

  Prieš 6 metų
 • socaildemokratai

  Nuoroda

  aisku kad ne avinai ir balsuos uz Obeleviciu

  Prieš 6 metų
 • Skyriaus vadukams

  Nuoroda

  Socialdemokratai- seniausia partija Lietuvoje. Socialdemokratai- ne avinai ir neklausys komandų. Už ką norėsime, už tą ir balsuosime. Prašome nevarkit ir negadinti telefono. Ačiū už supratimą.

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau