Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Trečią kartą spiritu pravalius išmaniojo telefono ekraną, Siri programėlė paprašė užkandos.

Komentaras

M.F.:„Pakruojyje namo administratorius kiekvienam daugiabučiui padovanojo po žolės pjovimo mašiną. Išėję į pensiją namo gyventojai talkina komunalininkams nupjauti žolę prie savo namo. Gal tokiią praktiką pamėginti ir Anykščiuose. Jei name vienos bobutės, tai tokia akcija netinka."

Skaityti komentarus (1)

Karą su meru Kęstučiu Tubiu pradėjo liberalai. Galima tai neigti, galima sakyti, kad jie buvo tyliai mušami, kad meras pirmasis juos spardyti pradėjo, o šie pratrūko tik tada, kai nebeištvėrė. Gal ir taip, tačiau konflikto detales išviešino liberalai, mero K.Tubio komanda. Mero aplinka, matyt, liberalų "piarščikų" pamokymu vadinta "komanda". Patys jie save ilgai taip vadino, kol mes, žurnalistai pripratome kaip papūgos kartoti: "Komanda, komanda, komanda...".

 

Regėjos, kad "komandoje" yra du kapitonai- meras K.Tubis ir Anykščių liberalų lyderis Lukas Pakeltis. Startiniame penkete dar žaidė Veneta Veršulytė, Kęstutis Indriūnas ir Saulius Rasalas. Kiti žaidėjai tik šildė atsarginių suolelį.

Kai kartu su "komanda" K.Tubį nusprendė palikti "darbietis" Donaldas Vaičiūnas, pasirodė keistoka. Na, ne šioje komandoje vaikinas turėjo žaisti. Susipainiojo. Ir vicemeras, konservatorius Sigutis Obelevičius ne šioje komandoje. Pastarojo tikslas, kurio jis ir neslepia - laimėti kitus mero rinkimus. Laimėti! O ne būti antru. Kai K.Tubis ir L.Pakeltis riejas - jam gerai. Jei jiedu abu dalyvaus 2019 metų tiesioginiuose mero rinkimuose - S.Obelevičiui yra idealu, kur du pešas - trečias laimi. Žodžiu, nedera S.Obelevičiaus laikyti taikdariu, ar kurios nors pusės rėmėju. K.Tubio ir "komandos" muštynės jam patinka.

O pešas "komanda" dabar labai puikiai. Atraktyviai.

Meras K.Tubis per spaudos konferenciją liberalus kaltino "savivaldžiavimu". Kuo meras juos kaltino konkrečiai - savais žodžiais aprašyti neišeina, galima tik jį cituoti. Nes dauguma kaltinimų pagrįsti ne faktais, o emocijomis, interpretacijomis. Išėjęs iš spaudos konferencijos žinojau, kad "komanda" darė kažką labai baisaus, bet ką konkrečiai - perpasakoti kitiems nepavyko.       

Mero emocijai, emocingai savo "Facebook"-e atsikirto buvusi administracijos direktorė V.Veršulytė. Ji savo tekste kelis kartus paminėjo (arba omenyje turėjo) , kad meras turi asmeniniu interesų medinėje pilyje arba šalia jos mero sūnaus nusipirktoje valgykloje. Bet, vėl tik užuominos.

Kriminalą V.Veršulytė atskleidžia netikėtoje vietoje. "Tiesioginis valdymas stiprėjo, nepasitikėjimas augo. O vieną ankstyvą rudens rytą savo namų kieme radau paliktų „dovanų“ – tris knygas nedviprasmiškais pavadinimais. Vienoje iš jų buvo įdėtas skirtukas, toje knygos vietoje, kur buvo kalbama apie jaunai merginai keliamą pasirinkimą." - rašo direktorė. Vaizduotė iš karto išrenka knygų pavadinimus "Brisiaus galas", "Paskenduolė", "Žmogžudystė Vakarų eksprese"... O koks tekstas pažymėtas skirtuku, jau kiekvienas galime interpretuoti pagal savo sugedimo laipsnį. Bet aišku buvę kažkas labai baisaus, baisaus... Lyg ir galima suprasti, kad tas knygas į direktorės kiemą atnešė meras ar jo deleguotas atstovas, bet direktorė to nesako, nes negali įrodyti. Tačiau, kaip meras per emocijas rinkėjams bando įteigti, kad jo "komanda" - buvo nesąžininga, taip "komanda" užuominomis, spausdama per emocijas aiškina, kad ir meras toks pats ir dar priedo elgiasi, kaip beprotis (knygas kiemuose dėlioja).

"Žmonės bijo. Bijau ir aš. Nes tikrai nesu pajėgi kovoti tokiomis priemonėmis, kokiomis geba meras. Bet tylėti nebegaliu. Nes, jei tylėsiu, niekas niekada nepasikeis. Ne tik mūsų mažuose Anykščiuose, bet ir visoje Lietuvoje." - "Facebook"-e rašo V.Veršulytė. Na apsispręskit pagaliau - bijote, Jūs K.Tubio, ar nebijote!

Linksmiausia istorijos dalis, kad ir K.Tubis, ir "komanda" aiškina, jog būtų į viešumą neskaidraus valdymo problemų nekėlę, jei ne kitos pusės veiksmai. Tai kaip čia yra? Jiems svarbu sąžinė, teisybė, rajono žmonių gerovė ar tik savas kailis? Juk abi pusės netiesiogiai kaltindamos viena kitą, netiesiogiai pripažysta - būtume oponentams leidę vogti, korumpuoti, net motoroleriu važinėti po savivaldybės koridorius, bet štai ėmė ir motorolerio ratas pervažiavo mano nuosavą koją. Per Petrą, Joną ir Albertą galima važininėti skersai - išilgai, bet mane kliudyti - "sorry", tai jau nusikaltimas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Shannon

  Nuoroda

  https://theemojicoach.com/profile/suppsanta29/ Why wouldnt you consider Easy White Pro? All of them. benefits to having beautiful, white teeth. It enhances your smile and visual appearance. You look younger and more rested. People will see you differently. It assists improve your appearance when it boils down to interviews and dates.

  Prieš 2 metų
 • Kelly

  Nuoroda

  Ból pleców - co warto o nim wiedzieć? wylecz-haluksy.net.pl/k/leczenie

  Prieš 2 metų
 • Steve

  Nuoroda

  Leczenie impotencji - przyczyny problemów z erekcją i metody leczenia http://haluksy-leczenie.pl

  Prieš 2 metų
 • Jean

  Nuoroda

  http://prana-pt.com/author/tsukuzu27/ There a couple of urban myths about mentoring that will need to be allayed. The major one is, You really should have grey hair to turn into a mentor. Bollocks! The tip for being an effective mentor is the ability to impart your knowledge, wisdom and experience to the mentee.

  Prieš 2 metų
 • Rakisha

  Nuoroda

  http://breathecounselling.com.au/author/circjecor73/ If want to want drugs a change, try Graduated compression pantyhose. They last an extended time and many advantages are considerable. Many people are unaware of of in addition comes with brand. These pantyhose will fit tighter at the ankle and much less tight within the legs. Ought to you wear these branded pantyhose you way feel the coziness and it may be worth it you handed over. You can sit or stand for a long time acquiring any swelling on your ankle, make use of gives you more energy at the finish of time. The circulation of blood always be much faster because from the compression. These pantyhose also help avoid varicose veins, therefore you can have a great leg at a more mature age. Since it is among the many best selling pantyhose image.

  Prieš 2 metų
 • tarp kitko

  Nuoroda

  Gerbiamieji, kodėl neužsimenama apie pagrindinio veikėjo šioje istorijoje veiksmų seką? Supratęs, kad nepakliuvus į Seimą, principingas ir reiklus meras pagal jo dūdelę tikrai nešoks, Pakeltis pakėlė pūkus, pradėjo žaisti abejotinus žaidimus, stengtis daryti neribotą įtaką kolegoms, paprastai tariant pasijautė visagaliu. Galvojau, kad jauni politikai Anykščiuose vadovaujasi kitokiomis vertybėmis...

  Prieš 4 metų
 • Super

  Nuoroda

  Super drebtelejo V. Smigelskas. Kad jau ta "komanda" susipainiojo pati - tai faktas. Slykstu skaityti Versulytes pasakeliu. Yra tokia patarle "nekask kitam duobes, nes pats ikrisi". Pamokanti istorija neva jaunai Venetai

  Prieš 4 metų
 • X - man

  Nuoroda

  Ganėtinai įdomią versiją iškėlė ponas Vidmantas savo straipsnyje, kuriame daroma prielaida, kad po poros metų vyksiančiuose rinkimuose dėl tiesiogiai renkamo mero varžysis ir Lukas Pakeltis ir Kęstutis Tubis. Taip šiuo atveju Sigutis Obelevičius iš tikro laimėtų, išsimėčius liberalų, o ypač populistų balsams. Nors iš tikro turbūt kažkiek laimėtų ir liberalai, tiksliau vienas liberalas - Lukas Pakeltis, kuris tokiu atveju nors ir praloštų savivaldos rinkimus, bet susitelktų rinkėjus du tūkstančiai dvidešimtųjų Seimo rinkimams, nes jei vietinių liberalų vadukas būtų išrinktas meru, kažkaip nekaip atrodytų rinkėjų akyse, kai vos tik prieš pusantrų metų siekęs mero posto, jau po minėto laiko tarpo siektų Seimo nario mandato. Yra ir kita medalio pusė, nes niekas negali atmesti tikimybės, kad per sekančius savivaldos rinkimus vietinius liberalus rinkėjai nustums nuo valdžios ir tai jau bus atsisveikinimas su valdančiąją koalicija labai ilgiems metams. O taip jau yra buvę, kai du tūkstančiai antrųjų pabaigoje Liberalų sąjunga įžengė į Anykščių rajono tarybą turėdama net aštuonis mandatus, po ketverių metu kartu su Centro sąjunga begavo penkias kėdes, dar po ketverto metelių tik dvi vietas ir aštuoneriems metams iškeliavo į opoziciją.

  Prieš 4 metų
 • Rita

  Nuoroda

  Pati iš Veršulytės lūpų esu girdėjusi kad ji su meru yra komanda ir ranka rankon atleidinėjo iš darbo ne tik pensininkus, bet ir Gasiūnienę. O dabar pati komanda paliko ją be darbo

  Prieš 4 metų
 • Valdas

  Nuoroda

  Niekas Kalėdų iš manęs nevogė. Į šitą cirką žiuriu su šypsena, nes nesu liberalų gerbėjas ir mane tenkino anoji valdžia, kuri Anykščiams nuveikė tikrai daugiau nei liberalų išgriauta stiklinė siena ir pradėti remontuoti keli stadionai bei statyti pilis. Ir visa tai - iš biudžeto, žmonių neatsiklausius. Taigi, liberalų pasitraukimas bus į naudą Anykščiams. O cirkas tikrai įdomus: lieberalai su lieberale direktore bandė nuversti liberalą merą, dabar patys išėjo į opoziją, palikdami meru liberalą.

  Prieš 4 metų
Įkelti daugiau