Valstybinė kalbos inspekcija praneša, kad, kai kalbame apie užpustytus, medžiais užvirtusius ar užsemtus kelius, reikia sakyti, jog jie yra neišvažiuojami.
Pravažiuoti galima pro ką nors (pro šalį) arba pradėti važiuoti, padaryti pirmąsias vėžes.

Valstybinė kalbos inspekcija praneša, kad, kai kalbame apie užpustytus, medžiais užvirtusius ar užsemtus kelius, reikia sakyti, jog jie yra neišvažiuojami.
Pravažiuoti galima pro ką nors (pro šalį) arba pradėti važiuoti, padaryti pirmąsias vėžes.

Prasidėjus vasaros pramogų sezonui, ugniagesiai gelbėtojai nori priminti gyventojams, kaip svarbu atsakingai elgtis prie vandens. Praėjusią vasarą ugniagesiai iš įvairių...
Anykščių beisbolo klubas "Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
"Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko...
Anykščių rajono tarybos narys, konservatorius Dominykas Puzinas reaguodamas į tragediją Viešintų seniūnijoje socialiniuose tinkluose patalpino įrašą.
„Smurtas prieš pareigūnus ar kitas...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Nors kartą pasidomėta gimtąja kalba.
Visiskai nusispjauti į pėstute einančius. Gal ponioms savivaldybės kiek pavalyta,o kiti šaligatviai užmūryti. Tradicija
kaip vaikai is mokyklos siandien grys ,juk keliai ir neisvaziuojami ir nepravaziuojami dabar ir panasu ,kad kelininkams i tai visiskai NASRAT!
Gal per 10 metų pirmą kartą tikra žiema ir visi praskydo. Vaikai grįš iš mokyklos, sveikai pasivaikščioję. Kur čia bėda?