Organizuojama velniava?: „Naivūs turgaus prekiautojai.tikisi, kad jiems pagerins prekybos sąlygas.Jie net nesapnavo, kad tiesiog bus po numatytų pertvarkų išvyti iš turgelio. Kad turgus bus mažinamas, buvo galima iš anksto nuspėti. Čia nereikia net to slepiamo plano pamatyt.Juk Anykštos straipsniuose architektė Gasiūnienė aiškino, kad Anykščių turgus „per didelis”. Suprask, toooooks didelis, kaip kokie Gariūnai? Tai manipuliacijos. Anykštėnams turgus tikrai ne per didelis. Tam ir pritempiamas galimai matomai menų centro perkėlimas be anykštėnų pritarimo, kad būtų pretekstas užgrobt patogią viešąją erdvę. Anykščių turguje bręsta iniciatyvos rengti bagažinių dienas, kai vietiniai gyventojai turėtų progą parduoti, dovanoti ar išmainyti jiems nereikalingus daiktus. Anykštėnų interesai ir teisės yra aukščiau už kelių valdininkėlių norus.Be teismų bus neapsieita.Angelų muziejus tampa velnių muziejumi, jei taip už anykštėnų nugarų nusiteikta naikint turgų. Ant svetimos nelaimės savo laimės „nepastatysi”.“
Sutvarkykit prie centrinio miesto parko atsiradusią aikštelę nugriovus tą”pulinį”aikštės kampe,kur dabar užpiltas akmenimis o tos pakopos kelia grėsmę užkliūt kojoms. PASIŪLYMAS-padidinkit automobilių aikštelę prieš Puntuką ir sutvarkykit dalį šaligatvio prie pagrindinės gatvės.Bus ir patogu ir gražu ir saugu.
Sutvarkykit prie centrinio miesto parko atsiradusią aikštelę nugriovus tą”pulinį”aikštės kampe,kur dabar užpiltas akmenimis o tos pakopos kelia grėsmę užkliūt kojoms. PASIŪLYMAS-padidinkit automobilių aikštelę prieš Puntuką ir sutvarkykit dalį šaligatvio prie pagrindinės gatvės.Bus ir patogu ir gražu ir saugu.
turginio komentaras. Bagažinių turgelis….jkuokas ima.