„Anykštos“ redakcijai šias nuotraukas atsiuntęs žmogus prirašė – „štai kas liko po žolės pjovimo Ramybės mikrorajone“.
Konservatorius mano, kad nereikėtų kasmet suteikinėti Anykščių rajono garbės piliečio vardą
Anykščių rajono tarybos narys, konservatorius Vytautas Bernatavčius viešai suabejojo, ar kasmet per Anykščių miesto šventę reikia nusipelnusiems anykštėnams suteikti Anykščių...























Tai puikų gražiai nupjauta