Nuotrauka iš redakcijos archyvo
Užimtumo tarnyba skelbia, kad sausio 1 dieną Anykščių rajone buvo registruoti 1 tūkst. 609 bedarbiai.
Nedarbas rajone išaugo nuo 11,5 iki 11,9 proc.
Mažiausias nedarbas regione registruotas Utenos bei Molėtų rajonuose – 7,7 ir 8,9 proc.
























Kastuvus į rankas ir tegul užsidirba,o nesėdi laukdami eurų .Autobusai kur stoja ,niekas nekasa ,reikia bristi per pusnis,net vairuotojams durys neatsidaro.Reikia ,kad nors kažkiek padirbėtų,žinotų ,kad veltui ,niekas ir nugaros nekaso.Dienos laike vaikšto bomžaudami,alaus nusipirkę apspangsta .Kam jiems dirbti,jeigu moka pinigėlius nedirbant….
taigi miesto viešosios vietos tvarkomos PALAIPSNIUI. Ar kas nori atiduoti pinigus įdarbinę bedarbius? Na, o nugarą gali pakasyti ir socialinės darbuotojos arba net mero ir semūnų patarėjai už balsus ar už čkiukus…
Kode rašo kad 1.600 bedarbių Anykščiuos mes dirbam tik nelegaliai.
ir kelis tukstancius ,kiurie issiregistrave ,kad PSD nemoket
Konstatuokime faktą, kad savivaldybės vadovų nupirktoje rajono vystymo strateginiame plane nieko nenumatytas, kas mažintų bedarbystę savivaldybės gyventojų bendrame skaičiuje. Visos kryptys orentuotos tik į paslaugų įvežimą, perkant iš biudžeto lėšų jų pritraukimą į Anykščius.