Balandžio 22 dieną, pirmadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos Biudžeto ir ekonomikos komiteto posėdyje Anykščių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Vaida Laurukėnienė pasakojo, kad rajone pastebėta daug atvėjų, kai Anykščiuose nuperkami butai, juose gyvenamoji vieta deklaruojama senyvo amžiaus asmenims, tačiau juose esą niekas negyvena.
Taip, anot V.Laurukėnienės, elgiamasi norint gauti įvairias pinigines kompensacijas.
Anksčiau apie šią problemą viešai yra kalbėjęs ir rajono meras Kęstutis Tubis.
Siekdama didesnės kontrolės, savivaldybė žada informaciją apie paramos gavėjus tikrnti kartą per metus.
























Ar kitokį pavyzdį rodo savivaldybė ir jos pavaldžios įstaigos? Kiekvieną kartą prašo tarybą iš mokesčių moketojų biudžeto bendrųjų lėšų skirti joms pinigų tiesioginiam tingėjimui išlaikyti…
Na o, kas kur ir kaip privačiai gyvena -tai jau valstybės tarnautojų kišimasis į privatumą ir asmens privačias valdas. Galimai šis valdininkų bruožas nuo Šarikovo laikų dar užsilikęs, ar tai Anykščiuose susiję su Brisiaus galu?