Gruodžio 30 dieną Debeikių seniūnijos Čekonių kaime, O. Sedelskytės g., gyvenamojo namo kamine degė suodžiai.
Gaisro metu išdegė suodžiai kamine.
Gruodžio 30 dieną Debeikių seniūnijos Čekonių kaime, O. Sedelskytės g., gyvenamojo namo kamine degė suodžiai.
Gaisro metu išdegė suodžiai kamine.
Šiandien, Birželio 14 ąją – Gedulo ir vilties dieną, Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje vyko bendruomenės sueiga “(At)minties galia“.
Vidudienį renginį...
Vasara prasidėjo. Turizmo sezonas Anykščių rajone oficialiai atidarytas dar gegužės pirmąją, tačiau miesto gatvės šiandien labiau primena ne vasaros pradžią,...
Kurklių bendruomenės socialinių tinklų grupėje sekmadienio rytą pasirodė įrašas:
„Svarbiausios nuostatos:
Nakties laikas: 22:00–7:00 val.
Šiuo metu turi būti užtikrinama gyventojų ramybė ir...
Pirmąjį vasaros šeštadienį, birželio 6 dieną, Niūronyse vyko tradicinė kultūros ir žirgo šventė „Bėk bėk, žirgeli!“
Nors oras iš pradžių ir...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Ar už ugniagesių paslaugas kaminų vėsinimo ir apžiūros darbus po suodžių deginimo namų savininkai sumoka mokesčius į biudžetą? Ar taip naudojasi tarybos paslauga kaip ir keleiviniu pavėžėjimu rajone?
Ar reikia mokėt už būtinąją pagalbą? Būtų įdomu pažiūrėt tamstos reakciją jeigu šalia tokio degančio kamino būtų Tavo namai? Melstum kad kuo greičiau būtų imtasi priemonių ir apie mokesčius neblevyzgotum.
Labai norėčiau padėkoti visiems gaisrininkams, kurie labai greitai atvyko, greitai užgesino degantį kaminą.
Ačiū, Jums visiems!
Ir labai dar noriu padėkoti ir pasidžiaugti, jog yra gerų žmonių, kaimynų, kurie pamatė , jog dega ir iškvietė gaisrininkus.
Ačiū Mažvylai Eligijui ,jo tėveliui Sauliui Mažvylai.
Dideliausios jums sėkmės, sveikatos !
Kaimynė Aistė Bernotienė