Anykščių rajono savivaldybės administracija praėjusį mėnėsį pirko konditerijos gaminių.
Prekes savivaldybė pirko iš UAB „Utenos prekyba“.
Už konditerijos gaminius iš savivaldybės budžeto sumokėti 396 eurai.
Anykščių rajono savivaldybės administracija praėjusį mėnėsį pirko konditerijos gaminių.
Prekes savivaldybė pirko iš UAB „Utenos prekyba“.
Už konditerijos gaminius iš savivaldybės budžeto sumokėti 396 eurai.
Anykščių rajono tarybos narys, konservatorius Dominykas Puzinas birželio pradžioje socialiniuose tinkluose patalpino įrašą apie Čekonių kaime, voljiere paliktus šunis, kurie...
Anykščių rajone gyvenantis 69 metų V. U., miške įrengęs ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms mirtinai pavojingus spąstus, nuteistas dėl...
Trečiadienio rytą Vilnių užplūdo svečiai iš viso pasaulio – sostinėje prasidėjo 3 dienas truksianti faktų tikrintojų konferencija „GlobalFact 2026”. Šiemet prestižinį ir...
Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama užtikrinti savalaikį, į pacientų poreikius orientuotą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, įtvirtino nuostatą, kad Lietuvos nacionalinės sveikatos...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Už tokią sumą galima pavaišinti tūkstantį žmonių. Ir dar skruzdėlėm, vapsvom liktų.
Mokesčių mokėtojai turi teisę žinoti, kas suvalgė saldumynus už 396 eurus. Pateikit sąrašą tų smagurių.
Rajono vadovas vaišina, kad ” aikštingos mergaitės” nesispyriotų
Nesuprantama kas užėjo žmonėms gal smegenis kempinligė užpuolė nesąmones rašinėja visalaik svečius vaišina iš biudžeto pinigu taip seniai jau yra jokia čia naujiena . Nepavydėkit seni pirdylos praėjo jūsu šventimai .
Ar galima tarybos narius vadinti svečiais? Kodėl jie turi vaišintis nemokamai, t.y. biudžeto sąskaita?
Tai yra kaip rajoną reprezentuojantys ir biudžeto lėšų skirstymą tvirtinatys, savivaldybės politinių ir strateginių sprendimų tvirtintojai, garbingi išrinktieji. Ar savo garbingų svečių namuose nevaišinate, o reiklaujate susimokėti už pyragą? Beja, tarybos nariai dirba dėl rinkejų.
Nebus pyragų, nebus ir nemokamų koncertų per miesto šventes!
Reikėtų panagrinėti, kas valgė tuos konditerijos gaminius, kad pasakyti pagal paskirtį ar ne išleisti 396 eurai biudžeto pinigų. Dirbdamas Sodroje turėjau ne vieną svečią, ne vieną susitikimą ar renginį ir visados vaišindavau svečius iš savo kišenės pirkta kava, saldainiais ar sausainukais. Nekilo net minties pirkti iš įstaigos sąskaitos. Tad man keistai atrodo, kaip lengvai dabartiniai rajono vadovai leidžia biudžeto pinigus- reikia nereikia, nesvarstydami. Nekaip atrodo!
Kai atrodo, verta kreiptis pas šeimos daktarą dėl nukreipimo pas spcialistą. Laiku kreipiantis padeda!
P.s. nepavyzdys tai, kaip pats buvai Sodros paturėtoju.
neturėtų būti keista tai, kas laikytina norma.
Būti valdžioje ir taip saldu- kam dar tie saldumynai… Linkiu susirgti cukralige!
nelinkė ir priešui to,-ko pats negeidi! Savivaldybės veikloje, kaip ir kiekvieno anykštėno šeimoje yra sevetingumo kultūra, kai svečią, viešnią, ar drauga pavaišinama kava ir prie jos sausainis, ar pyragaitis bus padėtas. Tai ko čia vaipotės dėl savo rajono administracijos pasiruošimo priimti lankytojus, ar darbo reikalų apsvarstymo, kavos pertraukėles metu su politikais ir saldumyną suriesti negalima dėl bendro rezultato?!
Prie a.Obelevičiaus ar buvo taip?
O kaip prie Obelevičiaus buvo? Reiškia, ką noriu tą matau, o ko nenoriu nematau.
Būtų gerai, kad rašant apie konditerijos gaminius, parašytų ir kokie tie gaminiai ir kam padovanoti.
Dabar atrodo, kad administracijos darbuotojai su tarybos nariais susėdo ir suvalgė.
Linksma…