Lapkričio 16 dieną apie 16.07 val. Anykščiuose, Piliakalnio g., asmuo, atvykęs automobiliu „Ford“, iš degalinės prisipylė 113,14 litrų dyzelinio kuro ir išvažiavo už degalus nesumokėjęs.
Padaryta 180,91 eurų žala.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Lapkričio 16 dieną apie 16.07 val. Anykščiuose, Piliakalnio g., asmuo, atvykęs automobiliu „Ford“, iš degalinės prisipylė 113,14 litrų dyzelinio kuro ir išvažiavo už degalus nesumokėjęs.
Padaryta 180,91 eurų žala.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 22 dieną, pirmadienį, Anykščių rajono savivaldybėje vyko Anykščių miesto autobusų stoties teritorijos sutvarkymo projekto pristatymas.
Į pristatymą, kuris surengtas 16...
Prasidėjus vasaros pramogų sezonui, ugniagesiai gelbėtojai nori priminti gyventojams, kaip svarbu atsakingai elgtis prie vandens. Praėjusią vasarą ugniagesiai iš įvairių...
Anykščių beisbolo klubas "Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
"Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
mirties bausme
113,14 litrų padąręs
per gretai pavarė
latatujavas cia juk siauteja
Gal kiauras fordo bakas užtai ir nemokėjo
Ar ’’Fordas’’ turėjo numerius (FAK ***) ? Gal tai buvo koks Politikas ?
Žmonės šneka, kad jiems vogti leidžia įstatymai !
o tai negi Gerovės valstybėje reikia mokėti už tokias smulkmenas?
Politikai tūkstančiais vagia ir tai nieko, įstatymai leidžia merais net būti,..
Tikrai smulkmena pora šimteliu kokiu tai, gal žmogui ekstra reikalas koks buvo?