Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti

 

Fotomenininkas Vytautas Janulis gimė 1957 metais Smėlynėje, Anykščių r.

Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys nuo 1990, meno kūrėjo statusas suteiktas 2005. 1988–90 Anglijos Karališkosios fotografijos meno draugijos narys. 1981 baigė Vilniaus universitetą, Pramonės ekonomikos fakultetą. 1981–1985 dirbo Vilniaus skaičiavimo mašinų gamykloje Sigma.
Parodos: nuo 1988 iki 2012 metų surengė 25 individualias parodas Lietuvoje (Vilniuje, Anykščiuose, Utenoje, Molėtuose, Kupiškyje, Ukmergėje,, Zarasuose, Trošlunuose. Šiauliuose ir kitur bei užsienyje (Prancūzijoje 1990, Vokietijoje 1991). Menininkas parodas demonstruja ne tik parodų salėse, bet yra surengęs parodas ir bažnyčios šventoriuje, ant trovų, ant namų sienų. 
V. Janulis taip pat aktyviai sportavo, jis yra Lietuvos sunkiosios atletikos sporto meistras.

 

Dar vidurinėje mokykloje jis buvo Lietuvos moksleivių lengvosios atletikos rinktinės narys, Lietuvos moksleivių pirmenybių rutulio stūmimo ir ieties metimo rungčių nugalėtojas bei prizininkas (1973-1975 m.).

Studijuodamas universitete, jis buvo Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo pirmenybių daugkartinis čempionas ir rekordininkas, Lietuvos rinktinės narys, Lietuvos čempionatų prizininkas (1975-1977 m.).

V. Janulis kelerius metus organizavo didžiausias Lietuvoje maratono bėgimo tarptautines varžybas "Europos centras-Vilnius", stipriausio Lietuvos sunkiaatlečio turnyrus, buvo Lietuvos vandens turizmo maratono iniciatorius ir organizatorius (1990-1996 m.).

V. Janulis pažymėjo geografinio Europos centro vietą (1990 m.).

Laisvalaikiu renka autografus, senus rakandus, fotografuoja, keliauja automobiliu po Lietuvą, žaidžia krepšinį, dirba ir ilsisi sodyboje.

Klausimus menininkui užduokite komentarų skiltyje. 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Romualdas

  Nuoroda

  Labai gilios ir stiprios Vytauto nuotraukos. Daugelis jų jau istorinės. Dar man šis kraštas artimas ne tik dėl to jog Levaniškyje gyvenau, o Surdegyje močiūtė gyveno, bet ir pats miestas į kurį kas vasarą atvykstu mielai.

  Prieš 5 metų
 • dvaroke

  Nuoroda

  Amile' Kestas' Irka... Idomu

  Prieš 5 metų
 • Žemaitis

  Nuoroda

  Šaunuolis Vytuk. Ilgiausių metų ilgiausių! :)

  Prieš 5 metų
 • Henrikas

  Nuoroda

  Turite gerą akį, gražiai ir idomiai užfiksuojate žmogaus gyvenimą.

  Prieš 6 metų
 • geras

  Nuoroda

  dar noras nepraejo,buti prie lovio?????

  Prieš 6 metų
 • Vytautas

  atsakymas į: geras Nuoroda

  Labas.
  Prašau tueėti drąsos ir atsakyti apie Jūsų minėtą lovį.
  Sėkmės

  Prieš 6 metų
 • Vytautas

  atsakymas į: geras Nuoroda

  Labas.
  Prie kokio lovio turėjau būti ir turėti tam noro?
  Gal pats buvot prie, jei žinot apie jį ?
  Gražaus savaitgalio ir saulėtos vasaros Jums.

  Prieš 6 metų
 • Arvydas Stačiokas

  Nuoroda

  Laiko tekmė atspindi Jūsųfotografija , kas yra neikainuojama ,fotografija parodo autoriaus charakterį ir norą būti kartu amžinai.

  Prieš 6 metų
 • Valė

  Nuoroda

  Gerb. Vytautai, žiūrint fotografiją pro akis prabėga rodos taip neseniai matyti vaizdai,bet jau istorija.Ačiū už gražią meninę išraišką,šmaikštumą ir minties idėją.
  Linkiu daug kūrybinių planų, naujų parodų o gal irfotografijos albumo.

  Prieš 6 metų
 • Rolandas Sutkus

  Nuoroda

  Džiaugiuosi už Vytauta,labai idomus autorius,ir nuostabus darbai.Labai idomu buvo pasižvalgyti po jūsū darbus,ir nusikelti i anuos laikus.Tikrai esu sužavėtas jūsu kuryba,ir norečiau jums palinketi sėkmės.

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau