Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į kairiuosius ir dešiniuosius mūsų politikai skirstomi pagal tai, kuria ranka daugiau linkę griebti.

Komentaras

Kai buvo italijos milane:„per diena tūkstantis, buvo viskas uždaryta. Pas mus vis dar koncertus ir turizma skatina ?"

Komentuoti
2020-05-12

Ledynmetis

Baimė dėl visuotinio klimato atšilimo virto baime dėl atšalimo.


Dešimties centimetrų sniego sluoksnis gegužės 12 - tos rytą prilenkė prie žemės pražydususias tulpes, narcizus, margutes, šilageles, raktažoles ir trapius epimedžių žiedelius. Kraupiai atrodo apsnigti  žydintys egzochordų, magnolijų, rododendrų krūmai.
Dar nežinia kaip sniegas paveiks kupančių žydėjimu sodų derlių. Sodininkus guodžia, kad iš vakaro gausiai lijo , ir o temperatūra naktį buvo vos - 0,6 C.

 

Gražina ŠMIGELSKIENĖ
grazina.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gaila

  Nuoroda

  būtų, jei tas sniegas pridarytų bėdų. Bet kai kurie gamtininkai teigia, kad sniegas augalams nepakenkė, jų nenušaldė. Gal tik storas sniego sluoksnis galėjo augalus nulaužyti. Gerbiama redaktorė labai gražių nuotraukų padarė ir pasidalino su skaitytojais. Ačiū. Tiktai gaila, kad prie rimtų, įsimintinų publikacijų pasirodo visokie kvaili komentarai, reklaminiai skelbimai apie pasakiškus uždarbius. Taip kvailinami žmonės ir viliojami į sukčių spąstus.

  Prieš 5 mėnesių
 • jirkajayde

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>> ccutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 5 mėnesių
 • Labai

  Nuoroda

  gražios nuotraukos.

  Prieš 5 mėnesių
 • Vanda

  Nuoroda

  baisu ,pomidorai ir agurkai nusalo lauke pasodinti , vysnios zydejo , ziedai nukrito , svarainiai nusalo , bulves ankstyvasias pasodinau , matyt ir jos susalo , derliaus simet nebus , nebevaziuosiu i soda iki rudens ,pauksciu jaunikliai inkile , matyt jau neisgyvens .

  Prieš 5 mėnesių
 • nu

  atsakymas į: Vanda Nuoroda

  Na jau Vanda, tikrai dar lauke nesodinai nei agurku nei pomidoru, nemeluok, arba jau visai ku ku.

  Prieš 5 mėnesių
 • Labai

  atsakymas į: Vanda Nuoroda

  Nepanikuokite, bus to derliaus, užteks. Na, žiema prasnaudė kažkodėl savo laiką, o pavasaris tuo ir pasinaudojo. Bet žiemužė tykojo tykojo ir pakišo koją pavasariui. Taip ir gavosi, kad truputį pašurmuliavo :)

  Prieš 5 mėnesių