Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

Mokytojas:
– Koks veiksmažodžio laikas: aš tvarkausi, jis, ji tvarkosi?
Jonelis kelia ranką:
– Prieššventinis…

Komentaras

Geriau:„komunalininkai turėtų didesnį dėmesį skirti sutarčių sudarymui su gyventojais dėl atliekų. Kai kas net dideliuose kaimuose, gyvenvietėse neturi konteinerių, mokesčių nemoka, o šiukšles neša kur pakliuvo, į miškus, į pagriovius, prie nenaudojamų pastatų.Neužtenka vieną kartą atvažiuoti ir paieškoti to ar kito gyventojo. Jei jo nėra namuose ar neįsileidžia, tai tas pilietis ir paliekamas ramybėje. Jei visi mokėtų mokesčius už šiukšles, tai ir kitiems būtų pigiau."

Komentuoti
Atšalus orams rogutėmis skrieti - vėsoka, tačiau žiemą prie jų nebūna eilių. Brigitos RAMANAUSKAITĖS nuotr.

Anykščių pašonėje įsikūręs daugeliui žinomas pramogų ir sporto centras "Kalita“ kviečia pasivažinėti vasaros rogutėmis ne tik vasarą, įsibėgėjus turistų sezonui, bet ir kitais metų laikais.

 

Kalitos kalnas - viena iš labiausiai lankomų Anykščių vietų, todėl vasaromis, kai būna intensyvus turistų srautas, eilės prie rogučių išsirikiuoja tokio ilgio, kad gali tekti laukti net pora valandų. Kartais anykštėnams gali kilti klausimas „ir kas gi ten tokio ypatingo?“, bet žmones žavi tai, kas reta, o tokio tipo rogutės yra vienintelės ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

„Vasaros rogutės“, esančios ant Kalitos kalno, tik skamba „vasariškai“, bet žmonėms, kurie nori kažko ekstremalaus Anykščiuose, rogutės yra puiki alternatyva visais metų laikais. Nors palyginus su kalnu, kuris kaip slidinėjimo trasa veikia jau nuo 2003 m., vasaros rogutės yra sulaukusios ypač didelio populiarumo.

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ vadovas Ramūnas Blazarėnas sako, kad norėtų plėstis, tačiau tam neleidžia susidariusios aplinkybės. Trukdo elektros tinklai. Apsaugos zona yra 50 metrų todėl, nors ir atrodo, kad yra vietos, plėstis nėra leidžiama. Norint pataisyti tai, bus siekiama elektros tinklus vesti po žeme iki pat kitos siaurojo geležinkelio pusės, šitaip užtikrinant saugumą darbuotojams bei aplinkiniams.

Eglė KRIVICKAITĖ, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių J. Biliūno gimnazijos IIIa kl. mokinė