Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į kairiuosius ir dešiniuosius mūsų politikai skirstomi pagal tai, kuria ranka daugiau linkę griebti.

Komentaras

Kai buvo italijos milane:„per diena tūkstantis, buvo viskas uždaryta. Pas mus vis dar koncertus ir turizma skatina ?"

Komentuoti
Natūralią kosmetiką gaminanti Renata Špilevskė (dešinėje) gegužės mėnesį Anykščiuose ketina atidaryti ,,Gamtos SPA“.

Gegužės mėnesį Anykščiuose planuojamas dar vieno SPA centro atidarymas. Šią idėją įgyvendina Anykščių menų inkubatoriuje natūralios kosmetikos gamyklėlę ,,Gamtos pilnatvė“ turinti Renata Špilevskė.

 

,,Nenoriu džiaugtis anksčiau laiko: kol kas vyksta derybos dėl patalpų, bet jeigu viskas vyks taip, kaip numatyta, gegužės mėnesį ,,Gamtos SPA“ atvers duris“, - ,,Anykštai“ sakė būsimojo SPA centro vadovė.
Paklausta, kaip kilo mintis Anykščiuose įkurti SPA centrą, R. Špilevskė sakė: ,,Man norėjosi rasti vietą, kurioje žmonės galėtų patirti gilų, sakralų poilsį, pasimėgauti vidine tyla ir ramybe. Atvykstantiems į ,,Gamtos SPA“ pasiūlysime profesionalias sveikatinimo procedūras su mūsų pačių gaminama natūralia rankų darbo kosmetika ,,Odorata““.
Būsimojo SPA centro vadovė teigė, kad jame bus galima pasimėgauti įvairiais masažais su Anykščių pievose surinktų žolynų aliejais, veiks pirtis. Bus siūlomos grožio paslaugos, kvapų, garsų, skonių terapija, į SPA centrą persikels natūralios kosmetikos gamybos dirbtuvės bei ,,Odorata“ kosmetikos priemonių krautuvėlė.
,,Gamtos SPA“, pasak R. Špilevskės, bus galima švęsti ir įvairiausias šventes, rengti draugų, bendradarbių susibūrimus.
R. Špilevskė į Anykščius iš Vilniaus persikėlė beveik prieš dešimtmetį ir po truputį pradėjo pažintį su Anykščių pievų žolynais. ,,Pakeitusi gyvenimo būdą ir vietą, viską, kas teikė malonumą mokantis, atrasdama gamtos paslaptis, paverčiau šią naują patirtį savo darbu. Kosmetikos gamyba man yra savotiška meditacija. Atsipalaiduoju, giliau kvėpuoju, daugiau jaučiu: ateina netikėti suvokimai apie tai, koks išmintingas yra žmogaus kūnas ir kaip svarbu jį jausti, išgirsti jo poreikius. Maitinti jį tikrais, natūraliais dalykais - juk patys esame gamtos dalis.
Kai pradėjau studijuoti žolynų paslaptis, atsigavo ir  mano oda, nes iki tol buvau alergiška daugeliui kosmetikos priemonių. Pradėjau gaminti natūralią kosmetiką: Anykščių menų inkubatoriuje įrengiau gamyklėlę, kurioje gaminamos natūralios kosmetikos priemonės“, - pasakojo R. Špilevskė. Ji taip pat veda ir edukacines programas, moko pasigaminti natūralius kvepalus.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai katroj gi vietai cia bus ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Ale iš kur tų latvių

  Nuoroda

  tiek ant Lietuvos apsgyveno?

  Prieš 6 mėnesių
 • Ja

  Nuoroda

  Nepasitikiu.

  Prieš 6 mėnesių
 • to JA

  atsakymas į: Ja Nuoroda

  Tamystai teks naudoti apsaugines priemones...:)

  Prieš 6 mėnesių
 • Artojas

  Nuoroda

  Nu šita gal ne tokia aferiste kaip ta jos draugyte iš taškų.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Per mėnesi atidarys?wow.geras???????????? saunuoliai.sekmes❤

  Prieš 7 mėnesių
 • to Nagi nagi

  Nuoroda

  Tamystėle, atidžiai perskaitykite: pelenų šarmas natūrali plovimo/mazgojimo priemonė...beje, ir kokybiškas bei neskiestas samagonas irgi natūrali dezinfekcinė/plečianti medžiaga...Šventosios vanduo irgi natūralus... natūraliai nusimazgosite, natūraliai dezinfekuositės, natūraliai pirtelėje įkaisite ir natūraliai Šventosios vandenukas atvėsins... ir vėl iš naujo... :) tikrai pageidaus ir sutiks virusiukai, o ir virusiukės neprieštaraus ... :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Tai va

  atsakymas į: to Nagi nagi Nuoroda

  Pamiršk pirtis. Virusas ant vario gyvena 4 val., ant kartono 24 val., pirtyje 9 paras.

  Prieš 7 mėnesių
 • :)

  atsakymas į: Tai va Nuoroda

  svarbu pirtyje virusiukių būtų, virusai nereikalingi...

  Prieš 7 mėnesių
 • Nagi nagi

  Nuoroda

  Kad tik virusiukas leistu

  Prieš 7 mėnesių