Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ėjau namo vėlai vakare. Pamačiau, kad priešais einanti mergina paspartino žingsnį. Pradėjau greičiau eiti ir aš. Tada ji pasileido bėgti. Aš - taip pat. Čia ji kad pradės rėkti! Na, aš irgi - iš visų plaučių. Net nespėjau atsisukti pažiūrėti, nuo ko bėgam.

Komentaras

Leonas Al.:„Kur jūs radote Anykščiuose tokias plačias gatves, kad jas reikėtų siaurinti? J.Biliūno? Taikos? Vilniaus? Tilto gal? Kurklių? Čia jums gal Maskva su Niujorku, Berlynas su Tokijumi vaidenasi? Dirbtinai Anykščiams primesta diskusija kaip ir su užtrvankų griovimu."

Skaityti komentarus (3)
Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas ALEKSIEJŪNAS kalbina Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininką Dainių ŽIOGELĮ.
Pokalbio tema –afrikinio kiaulių maro ir paukščių gripo grėsmės Anykščių rajone.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • GURKŠT..

  Nuoroda

  Pagaliau pereita prie galutinio Lietuvos kaimietukų sunaikinimo etapo . Kiaulės išnaikintos prisidengiant maru , smulkieji karvių laikytojai užmušti kainų diskriminacija prieš didžiuosius , paukščiai bus sunaikinti prisidengiant gripo baubu .......Toliau - dar gražiau ...... Norėjau nusipirktį kažkokių cheminių preparatų asmeniniam naudojimui ir pavasarį profilaktiškai išpurkštį savo sodą ... Pasirodo - ne profesionaliam naudojimui , beveik viskas uždrausta .... Pradėjau domėtis - na ir susilaukėme , net bulvių kolorado lervoms , kopūstiniams baltukams ir t.t. nieko nepalikta .... Niekam jokių cheminių preparatų nepalikta , išskyrus kažkokių žolių ištraukas , kurios dažniausiai veiksmingos piniginės turiniui ......... Nagi kaimiečiai - pirmyn į mamą MAXIMA , cepelinų pirktį ......

  Prieš 3 metų
 • Nesuprantu, kaip apsaugos paukščius uždengtas tinklas?

  Prieš 3 metų
 • blogai

  Nuoroda

  manau labai prastai dirba veterinoriai

  Prieš 3 metų