Orai

Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vyras ateina pas magą ir prašo jį išvaduoti nuo jau 20 metų besitęsiančio prakeiksmo. Magas klausia:
- Ar galite man tiksliai pasakyti prakeiksmo tekstą?
- Skelbiu jus vyru ir žmona...

Komentaras

Ciocė:„Tai kur gi tas klimato atšilimas? Gal pinigai baigėsi,kad visi norintys pakeisti pasaulį, užsikišė."

Komentuoti
Lietuvos centro partijos kandidatas į Seimą Kristupas Krivickas.

Į portalo anyksta.lt forume užduotus skaitytojų klausimus atsako Lietuvos centro partijos kandidatas į Seimą Kristupas Krivickas. Politinė reklama bus apmokėta iš kandidato Kristupo Krivicko rinkimų sąskaitos. Užsak. Nr.395

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Extra

  Nuoroda

  Kažkas čia pasisakė apie žurnalisto profesialumą.... Na nepykit.... Jei klausinėtų nacionalinės žiniasklaodos atstovas tada taip... Bet dabar... Na, negirdėjau nei vieno klausimo ir atsakymo po kurio galima būtų pasakyti TAIP, tai Anykščių atstovas.... O dabar... Globalinės problemos.... Korupcija... Kyšiai... Girtuoklystė..... Tarp kitko, negirdėjau nei vieno atsakymo į kuri būtų atsakęs "padarysiu aš". Kur atsakymas kas bus padaryta Anykščių kraštui???

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  atsakymas į: Extra Nuoroda

  Seimo narys turi dirbti visai Lietuvai, jis prisiekia ne kraštui, bet Lietuvai, prisiekia tarnauti Tėvynei, Lietuvos žmonėms, o ne atskiro krašto gyventojams. Jeigu Seimo narys dirba atskiram kraštui, tai yra korupcija. Jums patinka tokia korupcija?
  Kraštui turi dirbti savivaldybės deputatai ir meras.

  Prieš 3 metų
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Žurnalistas profesionalas, tai matosi . Pats prirašė klausimus jam užduodamus, tada pasiruošė jiems ir čia atsakinėja. Juokinga... Įtaigiai tikrai moka kalbėti, daugiau nieko.

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  Nuoroda

  Dirba žurnalistikoje, kuri susijusi su bulvaru, vadinama geltonąja spauda, nors Krivickas, žinoma, tam teiginiui prieštarautų. Geriausia, kad ten ir liktų, nes geriausiai save gali realizuoti, kurdamas istorijas ir net skleisdamas gandus, kaip Garliavos atveju. Ypač gerai tai parodė žurnalisto Matelio pavyzdys. Gimęs kapstytis po svetimus marškinius, negali teisės normas analizuoti.
  Ir kokių gi didelių rezultatų Seime pasiekė Puteikis. Nebent tik tai, kad vėl jį išrinko – tai ir visas jo didelis rezultatas ir pasiekimas. Dėl Puteikio populiarumo – žmonėms patinka populistai, kurie tik pliurpia, reklamuojasi, bet nieko nedaro. Žmonėms nėra laiko analizuoti, svarbu daug šmėžuoja, kalba tai, ką jie nori girdėti. Geri viešieji ryšiai, reklama ir jų pagalba iš nieko sukurtas įvaizdis yra viskas, tai ko reikia ištroškusiems rinkėjams. C'est la vie.
  Krivickas sako, kad bus nepriklausomas. Tai kam tada reikėjo kandidatuoti su Lietuvos Centro partija, juk vis tiek parašus reikėjo rinkti. Dabar, jeigu kandidatuoja su šia partija, tai logiška, kad turėtų eiti į tą frakciją, kurioje yra Puteikis. Nors pagal pažiūras, manau, kad tiktų liberalų frakcijai. Pagal atsakymus į klausimus: laisva rinka, asmens pasirinkimo laisvė- tai liberalų, tai yra dešiniųjų, atstovaujančių turtingųjų interesus, pažiūros. http://www.manobalsas.lt/Kristupas-Krivickas
  Krivickas rengiasi užsiimti Anykščių reikalų lobizmu. Partijos, kuri neva kovos prieš korupciją, narys viešai deklaruoja, kad Seime užsiims korupcija. Gražu. Visiems taip patinkančios ir norimos girdėti deklaracijos apie kovas su korupcija yra viena, o realybė yra kita – kai mums naudinga, tada korupcija tinka ir jos nematome.
  Kalbant apie bausmes už korupciją, tai Kinijoje dažnai nubaudžia mirties bausme ir net parodo įvykdymą, tačiau vis tiek atsiranda norinčių pasipelnyti. Tai, matyt, visai ne baudimuose yra amžinos žmonijos problemos – korupcijos šaknys, o pačioje sistemoje. Bet juk taip paprasta baudimo receptą pateikti, o štai, kaip pakeisti sistemą, kurioje savaime, be bausmių, korupcijai nebūtų vietos, tai jau reikia proto ir išminties.
  Rusijoje mirties bausmės nėra, ji sustabdyta, ir tai labai blogai. Rusijoje moterys nebaudžiamos bausme iki gyvos galvos, tai taip pat labai blogai. Bet Rusija yra nepriklausoma valstybė, todėl turi galimybę sugrąžinti mirties bausmę. Lietuvoje tokių šansų nesimato, nes į valdžią kandidatuoja bailiai, prisitaikėliai, kaip Krivickas ir kt., kurie nedrįs vykdyti nepriklausomos politikos. Nors Konstitucinis teismas, priimdamas nutarimą dėl mirties bausmės, ir pažeidė Konstituciją.
  Neleisti prekybos centrams dirbti per šventes. Bet kaip su pirkėjų interesais, jiems tai gerai, kai prekybos centrai dirba per šventes.
  Pašalpas gauna į korteles, pagal jas negalima pirkti alkoholio, rūkalų, bet nėra jokios problemos tai apeiti: iš savo kortelės nuperka kitam žmogui produktų, o tas už tai atiduoda grynais pinigais.
  Labai gražiai kalba apie tai, kad valstybė turi užtikrinti saugumą, nemažinti policininkų skaičiaus, aprūpinti priemonėmis, sako, kad reikia padėti sunkiau gyvenantiems, bet tuo pačiu į klausimą „Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas“, atsako, kad NE. Tai iš ko valstybė visą tai finansuos, jeigu Krivickas, kaip liberalas, pasisako prieš mokesčius.
  Nėra kuo girtis, kad valstybė ubagiška, kuri apklausos kambarių negali įrengti. O ubagiška, nes nesugeba įvesti progresinių mokesčių. Turtingiems reikia mokesčius normalius (mokėti ne po kelius procentus nuo savo pajamų, o kaip civilizuotose valstybėse moka) mokėti, o ne išmaldas dalinti, kad paskui galėtų pasigirti, koks jis geras, ir iš to naudos turėti. Normaliose, oriose šalyse išmaldų dalinimas laikomas žeminančiu dalyku.
  Žmonės nori pokyčių, bet nė vienas iš kandidatų nesiūlo mechanizmų, kaip viską pakeisti į teigiamą pusę, tik tušti pažadai ir smulkios detalės, nėra globalaus mąstymo.
  Rinkimuose turiu taisyklę- kai kandidatas kabina rinkėjams makaronus, tai jis: 1) arba meluoja, o kam man melagis Seime reikalingas; 2) arba yra kvailas, nes nesuvokia, kad tai apie ką jis kalba, ką žada, yra ne Seimo nario ir net ne partijos, valioje. O kam man Seime kvailys reikalingas. Kuriai kategorijai priklauso Krivickas?

  Prieš 3 metų
 • didziausias vagis seime buvo tos partijos pirmininkas.kaip galima tiketi tokia partija?ir tokiu kandidatu??????cia juk jam ne cirkas

  Prieš 3 metų
 • Liuks

  Nuoroda

  Geras interviu, geras reportažas. Profas kalbina profą.

  Prieš 3 metų