Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti
Rajono Tarybos narys Arūnas Liogė.

Portalo anyksta.lt redaktorius ROBERTAS ALEKSIEJŪNAS kalbina rajono Tarybos narį Arūną LIOGĘ.


Pokalbio tema – išvados ir siūlymai dėl komunalinių atliekų tvarkymo sistemos tobulinimo.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Algirdas

  Nuoroda

  Kurti portalui ir vaizdo klipus, labai vykęs sprendimas. Pirmą kartą anyksta.lt tai pamatęs, pagalvojau, kad nereikia būt žurnalistu sostinėje, kad sukurtum profesionalų produktą. Sveikinu redakciją su naujomis idėjomis. Tik turiu vieną pastebėjimą... Redakcijoje dirba tikrai puikūs žurnalistai, ne su vienu teko bendrauti, labai profesionalūs, paprasti (neprasti) žmonės. Na, bet ką šioje komandoje veikia a la laidos vedėjas... Ne " Anykštoj" jam vieta

  Prieš 3 metų
 • :)

  atsakymas į: Algirdas Nuoroda

  Ideja 'pasiskolinta' is vieno balandzio pirmos poksto, nors siaip tai video kuria kas tik netigi. Megejai daznai padaro daug profesionaliau nei tai ka matom Anykstoje.

  Prieš 3 metų
 • Mindaugo g.

  Nuoroda

  Arūnai, na baik tu su tom savo atliekom smegenis knisti. Atvažiuok "pastiprintos" arbatos padarysim, apie mer...reikalus pakalbėsim.:-)

  Prieš 3 metų