Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

– Nustok man rodyti liežuvį, nes susirgsi!
– Kuo galiu susirgti rodydamas liežuvį?
– Žandikaulio ir nosies lūžiu bei hematomomis po abiem akim!

Komentaras

Taigi:„Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų."

Skaityti komentarus (4)

„ANYKŠTA“ TV apie seniūnijos gyvenimą kalbėjosi su Anykščių seniūnijos seniūnu Eugenijumi Pajarsku.
„Tą problemą, kad seniūnas reikalingas ir Anykščių miestui, keliu jau dešimtmetį.Valdžios keičiasi, bet sprendimų niekas nepriima“, - apie tai, kad reikalinga ne tik Anykščių seniūnija, bet ir Anykščių miesto seniūnija, kalbėjo E.Pajarskas.
E.Pajarskas kalbėjo apie savivaldybės Užimtumo komisijos sprendimus, komunalinių atliekų rūšiavimo problemas, pasidalijo įspūdžiais po nemokamo apsilankymo festivalyje „Devilstone“.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Geras

  Nuoroda

  Kas dirba visada turi priešų

  Prieš 3 metų
 • Tai

  Nuoroda

  Kam tokie reikalingi

  Prieš 3 metų
 • n u

  Nuoroda

  ir žmogelis patines,labai jau ne koks seniūnas.Kažna ,kodel jo neišmeta už borto.Nevykes seniunas, oi nevykes

  Prieš 3 metų
 • Stogramčikas

  Nuoroda

  Šaunuolis tas mano chebrantas! Eugeniuk, laikykis kiek išgali tam braškančiam savo krėsle.Padėk kiek išgali,kad dar vienų darmaniukų patupdytų tokiam pat krėsli su garbingu pavdinimu - Anykščių seniūnija. Vot tada tai "pavarytume",kad tie karbauskiniai pradėtų atsikvošėt pagaliau.

  Prieš 3 metų
 • Vizar

  Nuoroda

  Gal kas žinot ,ką šis pilietis veikia Anykščiuose, jį iš matymo pažįstu, bet jo darbų negirdėjau.....

  Prieš 3 metų
 • Tai

  Nuoroda

  Tu maziau gerk.........ir maziau lok.....o savo darba daryk

  Prieš 3 metų