Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina buvusį Anykščių rajono Tarybos narį Romaldą Gižinską.
Pokalbis apie vietos ir šalies aktualijas.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • X - man

  Nuoroda

  Jei atmintis nepaveda, ponas Romaldas Gižinskas jau dvi dvidešimtis metų aktyviai dalyvauja politikoje ir apskritai Anykščių visuomeniniame gyvenime. Žino žmogus ką šneka, tikrai verta įsiklausyti į jo žodžius.

  Prieš 7 mėnesių
 • reikia butinai ištirti

  Nuoroda

  ".....šita valgyklos pirkimą... Čia juk viskas išskaičiuota ir paskaičiuota..Kam jam prireikė tos valgyklos ?..."

  Prieš 7 mėnesių
 • pilnas tekstas

  atsakymas į: reikia butinai ištirti Nuoroda

  Buvęs rajono Tarybos narys, socialdemokratas, kelių kadencijų Anykščių savivaldybės Antikorupcijos komisijų pirmininkas Romaldas Gižinskas sakė, kad rajono mero K. Tubio pasiūlymas ūkininkui V. Tamošiūnui pastatą parduoti savo sūnui „yra ryškiausias nusižengimas“. „Šitą nusižengimą turėtų tirti atitinkamos struktūros. Ar tai buvo meras Sigutis Obelevičius, ar vicemeras Donatas Krikštaponis, tokių dalykų anksčiau nebuvo. Savo laiku rajono meras K. Tubis ir Antikorupcijos komisijos pirmininkas R. Razmislavičius buvo kolegos (dirbo policijos struktūroje, - red.pastaba)... Ir neįžvelgė nieko? Ką tiek laiko ta Antikorupcijos komisija veikia, jeigu net tokių dalykų neįžvelgia? Mano galva, dėl to turėtų būti pradėtas rimtas tyrimas. Kaip sakoma, „viskas įskaičiuota“, tai šioje situacijoje „viskas paskaičiuota ir viskas įskaičiuota“, - apie tai, kodėl merui K. Tubiui ir jo sūnui parūpo buvusios valgyklos patalpos, kalbėjo R. Gižinskas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Partizanas

  atsakymas į: reikia butinai ištirti Nuoroda

  Atrodo, kad pateikus papildomos informacijos VTEK priėmė iš naujo svarstyti šį klausimą. Ačiū Seimo nariui už pagalbą patarimais.

  Prieš 7 mėnesių