Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (2)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių gyventoją Saulių Lapacką.
Pokalbis apie centralizuotą šildymą ir rajono valdžią.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Analitikas

  Nuoroda

  Tai Saulius ir Alvydas du viename? Antanai abu kvietiai sąrašą?:)

  Prieš 2 metų
 • Pastaba

  Nuoroda

  Dar reikalingas Šilumos ūkio įstatymo pakeitimas. Dabar jis komunistinis --kolhozinis

  Prieš 2 metų
 • Pastaba

  Nuoroda

  50 bt name ind. butui galima įsivesti max 5 butams. Didesniam skaičiui per maži dujų įvadų diametrai

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Ačiū Jums anykštėnai, kurie paskambinote man telefonu ar parašėte elektroninius laiškus. Per savaitę individualaus autonominio šildymo įsirengimo arba individualios apskaitos įsivedimo klausimais sulaukiau 37 anykštėnų telefoninių skambučių ir gavau 8 elektroninius Jūsų laiškus. Smagu žinoti kad ši aktualija yra svarbi Jums anykštėnai. Išsiaiškinome, kad įsivęsti autonominį dujinį šildymą netrukdo nei Seimas priimti įstaymai nei Vyriausybės priimti nutarimai. Anykštėnų atveju yra nenoras vietos politikų leisti anykštėnams įsirengti pigų ir ekonomišką dujinį šildymo būdą, tai yra reikia Anykščių šilumos ūkio plane, kurį tvirtina rajono savivaldybės Taryba, jį papildyti ir šalia numatytų alternatyvių šildymo būdų - elektra, geoterminio, saulės energija įrašyti ir šildymo būdą dujomis. Visa kita autonominio šildymo įsivedimo tvarką reguliuoja Vyriausybės nutarimas. Tačiau šios kadencijos rajono Taryba tokių šilumos ūkio plano pataisų matosi nedarys gindama monopolisto UAB "Anykščių šiluma" interesus. Šias pataisas būtinai įgyvendinsime mes naujos kadencijos rajono Taryboje. Lauksiu Jūsų anykštėnai palaikymo!

  Prieš 2 metų
 • Analitikas

  Nuoroda

  Gerbiamas Sauliau ar jums jau pasiūlė vietą valstiečių sąraše ?:)

  Prieš 2 metų
 • dfg

  Nuoroda

  man sitam interviu nepatiko tik vienas dalykas. zmogus zino kaip daugiabutyje isivest pilnaverte apskaita, isivede pats - bet nenori situo dalintis su kitais miestieciais. tik giriasi rezultatais - kad jam nauda. nori kazkokiu transparantu... gerus dalykus ir kitiems miestieciams reikia eit ir pramusinet. butent per savivalda. yra visokie fondai. net jau isivesta apskaita, kur sumokejo savais - galima butu kompensuotis - nes atitinka remimo salygas. dabar savivaldoje tik du tokie atstovai yra, o reikia maziausiai puse. reikia turet minty, kad kaimas tokiu dalyku isvis nepalaiko - nes galvoja, kad cia miestieciai juos kazkaip apgaudineja - nes juos "kompensuoja". taigi puse savivaldos visada bus silumos proiblemu mieste aktyvus priesininkai... kad isvis kazkas "darytusi" savivaldoje turetu but maziausiai 5 atstovai is miesto, tada bent jau i koalicija galetu eit su"pilnos silumos apskaitos" visiems miestieciamsnemokamu ivedimu klausimu.

  Prieš 2 metų
 • dfg

  Nuoroda

  puiku, kad atsiranda aktyviu anykstenu ir viesina negeroves ir monopolistu atviras vagystesis gyventoju.

  Prieš 2 metų
 • Antanas

  Nuoroda

  Labai teisingai parasyta kad zmones nori padidaryti sau reklama tokius dalykus reiketu uzdrausti arba trinti tokius komentarus.Na o Lapackui noreciau pasakyti kad nereiketu kalbeti apie tai ko nesupranti.ir ko negali pagristi.Cia ji gal paprotino Janickas.Zodziu vyrai neuzsiiminekite demagogija.

  Prieš 2 metų
 • kolegė

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  abu vienijasi be pykčio :)

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Džiaugiuos, kad kažkas čia mane prisiminėt! Nesiruošiu imti jokios valdžios! Nesiruošiu teptis rankų daiktu, kuris smirda korupcija, kyšininkavimu ir neopotizmu, draugų bei pažįstamu įdarbinimu! Daikto kuris matant anykštėnų akyse virsta išmatų bala. O anykštėnams kiekvienas turime visada padėti ir patarti ir pasidalinti savo įgyta asmenine patirtimi ir praktika. Sauliaus geroji praktika rodo, kad daugiabučiame name, renovacijos metu pertvarkius seną sovietinę šildumo sistemą į individualią apskaitą turinčius butus, renovacija pasiteisino, nes monopolistas UAB "Anykščių šiluma" nebeturi galimybės jumis anykštėnai manipuliuoti ir parduoti jums šiluminės energijos tiek kiek jiems reikia, o ne tiek kiek reikia jums. Todėl Sauliayus sąskaita už balandžio mėnesį tebuvo 2 eurai. Sauliaus pavyzdys parodė, kad jų namas įsirengęs individualią apskaitą įgijo tam tikrą nepriklausomybę nuo monopolisto. Mano asmeninė praktika, atsikračius monopolisto UAB "Anykščių šiluma" paslaugų ir įsivedus individualų autonominį dujinį šildymą rodo, kad gaminantis pačiam šilumą ir karštą vandenį galima sutaupyti nuo 2 iki 2,5 karto lyginant su monopolisto pateikiamomis sąskaitomis be jokios renovacijos. Pvz. vasarą už karšto vandens ruošimą moku tik apie 9 Eur. Žiemą šalčiausiais mėnesiais už 63 kvadratinių metrų buto šildymą ir gyvatuką, saskaitą niekada neviršija 55 Eur. Ir tai yra nerenovuotame daugiabučiame name! Visko čia komentare neparašysi ir nepapasakosi! Noriu su jumis anykštėnai pasidalinti savo turima geraja praktika. Anykštėnams, kuriems yra svarbi nepriklausomybė nuo monopolisto, kurie norėtų įsirengti autonominį dujinį šildymą arba įsirengti individualią apskaitą kviečiu parašykite man elektroniniu paštu alvydas.janickas@gmail.com arba galite man paskambinti telefonu 869803270. Pasistengsiu Jums anykštėnai padėti! Vienykimės anykštėnai ir būkim vieningi!

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau