Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininką Dainių Žiogelį.


Pokalbis apie situaciją Anykščių rajono prekybos centruose ir viešojo maitinimo įstaigose.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As pati pirkdama pasitikrinu pvz. pamaigau surius , sausinius , sviesto pokelius , saldainius paziuriu ar neseni ar nesukieteje , kiausiniu tai papurtau , jeigu pats neziuresi tai kas turi ziuret ?

  Prieš metus
 • tai kam mums jis

  Nuoroda

  ir jo kontora

  Prieš metus
 • SUSIDOMEJAU

  Nuoroda

  KOKIO DYDZIO TAS SOLIDUS VALSTYBINIS ATLYGIS? GAL SODROS PUSLAPYJE YRA..?

  Prieš metus
 • ne Juozas

  atsakymas į: SUSIDOMEJAU Nuoroda

  dėl Sodros valdomų duomenų klausk Juozo iš Sodros. Jeigu būsi patikimas gal padės.

  Prieš metus
 • Kodel šitas veikėjas

  Nuoroda

  gaudamas solidų valstybinį atlygį - nevykdo savo tiesioginių pareigų ? Netikrina kokį šūda parduoda prekybininkai ?

  Prieš metus
 • Tarnyba

  atsakymas į: Kodel šitas veikėjas Nuoroda

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba veikia ne tam, kad kiekvieno mulkio pasirinktą perkamą šūdą tikrintų!

  Prieš metus
 • Albinas

  atsakymas į: Tarnyba Nuoroda

  Veikia todėl kad nieko neveiktu

  Prieš metus
 • DEZAVU?

  Nuoroda

  Tikiuos greitu metu suzinosim kokio dydzio bauda gavo Norfa uz tuos kiausinius, o nebus kaip su bilietu klastotoja su grafa "visiskai slaptai" Juk dar nezinom kas ja uz rankos pagavo? Nezinom kas ji tokia, priklauso liberalams ar nepriklauso? Jei priklauso ar jau ismete? Gavo 16€ bauda ar gal dar mazesne?!!! Na o dar kiek 100-tu, ar 1000-ciu i savo kisene susizere?!!! Kai nieks nieko nezino, tai gal dabar ji po siltus krastus po visokias Maljorkas laksto, juk padirbejus, galima sau leist ir pailset ar ne?

  Prieš metus
 • Pasigedau

  Nuoroda

  Su reportazu viskas gerai, bet salia to galetu but paskelbta info telefonai, @ pastas, adresas kur nesaugu produkta butu galima pristatyt ir apie pazeidimus pranest. O zvelgiant i ateity Anyksciuose darbuotoju skaiciu butina didint keleta kartu tada ir rezultatai geri bus, o dabar 2 darbuotojai tai yra nepateisinama, o jei abu suserga, tai kaip tada? Ir del baudu, kokio jos dydzio 5, 10 baisiausias nusizengimas 50€ , kodel tai yra paslastis? Jeigu taip tai ir dirbama atmestinai ir su niekuo nesiskaitant.

  Prieš metus
 • Dėl aiškumo

  atsakymas į: Pasigedau Nuoroda

  Valstybinių tarnybų tikrintojai taiko demokratinį principą: geranoriškai sutinkant susimokėti pusę max baudos dydžio be protokolo.

  Prieš metus
Įkelti daugiau