Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Anykščių skyriaus valdybos pirmininką, medžioklės žinovą Rimantą Pečkų.
Pokalbis apie vilkus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • skaitau

  Nuoroda

  ir mastau kiek žmonės jūmoro turi kaip jiems bėdu nepridaro tie vilkai,tai druskos pabarstyt liepia ant geros vietelės tai pražėktoriu pašviest ,okažin bezdėt ar netinka tada vilkai gal visai neateis

  Prieš metus
 • medžiotojas

  atsakymas į: skaitau Nuoroda

  vat-vat. Kad visi bezdėt moka tik šiltai ant sofos. Turėdami ūkį, išeitų pakaito kiekvienas prasibezdėt prie bandos tai tikrai vilkai nesiartintų.
  Tai tikra tiesa. Medžiotojai, norėdami bent jau iš arti pamatyti vilką visokiais būdais naikina savo kvapą, kad nebezdėtų, prieš medžioklę nevalgo.
  Vilkas vadovaujasi uosle, o po to tik akimis ir ausimis.

  Prieš metus
 • Jane

  Nuoroda

  Vilku tai tikrai yra , Janydziu g. gale gyvenu , tai kai menesiena miskelyje staugia , vienam medziotojui pasakiau , tai tas piestu stojas sako , o jeigu as nusausiu suni , as jam sakau , vilkai staugia o ne loja , o jis man , vilkai dabar ir loja ir staugia , ot , as boba , skiriu , o medziotojas ......ka ir sakyt .

  Prieš metus
 • medžiotojas

  atsakymas į: Jane Nuoroda

  o jeigu ten boba per mėnesieną saugia iš piktumo?

  Prieš metus
 • Toma

  Nuoroda

  Jus praeikit vakare velai Jablonskio g.tai is krumu ir ziba akys , urzgia - ot tau ir bijot nereikia , gerai , kad turiu zibintuveli , pasvieciu tai nubega , o jeigu neblaivus tai rytojaus diena ziniasklaida skelbtu - rasti kaulai nezinomos lyties ar tai zmogaus ar gyvuno nustatys tyrimas .

  Prieš metus
 • UVAGA , UVAGA - MESKOS PUOLA !!!!!!

  Prieš metus
 • Misko g.

  Nuoroda

  Kad , vilkai jau artinasi ir prie miesto faktas , nakti isejau i lauka tai nuo kapiniu puses matos ziba vilku akys

  Prieš metus
 • Albinas

  atsakymas į: Misko g. Nuoroda

  Maz Many matei vakar vidurius palaidi buvo net akys sviete

  Prieš metus
 • Benamis

  atsakymas į: Misko g. Nuoroda

  Jų tu žinai kokios akys žiba. Kai neturi kur pernakvoti tai ir

  Prieš metus
 • Medžiotojas

  Nuoroda

  Du kartus nešoviau į vilką prie Piktagalio miško. Šaudyti buvo džaudžiama. Pirmą kartą maniau kad tai gyventojo Karkos palaidas didelis šuo, bet jis nubėgo pamiške ne į sodybos pusę. Antrą kartą nespėjau, nes jau buvo per toli

  Prieš metus
Įkelti daugiau