Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų centro direktorių Tomą Tuskenį.
Pokalbis apie Anykščių koplyčios teritorijos sutvarkymo projektą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Na, va...

  Nuoroda

  Citata iš tos pačios temos: "Susirinkimui įpusėjus, jis tapo nevaldomas. Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka atvirai demonstravo nepasitenkinimą diskusijos dalyvių kalbomis ir vis ragino siūlyti konkrečius sprendinius".
  Nepažįstu aš šio piliečio, bet pagal pavardę jis yra rusas, ar ne?
  Jei taip- tai jo ir kitoks požiūris į lietuviškas senąsias kapinaites... Ko, gi, ir norėti...

  Prieš 2 metų
 • Tomui

  Nuoroda

  Jei yra atliekamu pinigeliu ir rūpiniesi kapinaitems ,tai geriau Nueik pažiūret I naujas kapines ,nes ten nei takeliu ,nei laipteliu !( yra kažkokie sutrupeje prie kryźiaus ) Esi prie Kultūros ,o čia mūsu ,lietuviu Kultūros dalis taip pat. O aplink koplyčia ,nesirūpink ,ten źoles vejos uźteks ,ir be tvoru !

  Prieš 2 metų
 • Tuskeniui

  Nuoroda

  Palik susmildamas ,kapinaites ! Jei tavo giminiu būtu ,Idomu ,ka plepetum .Jaunas esi ,o jau supuves vidus ,kur morale tavo ? Tevai bažnyčioj ,o tu kapinaičiu vieta bandai prastumt , kažkokiems projektams ,pinigu isisavinimui ,gedos turek,Tomai !

  Prieš 2 metų
 • Ačiū

  atsakymas į: Tuskeniui Nuoroda

  bet pinigai nesmirda ir žmonės labiausiai negaili pinigų investuoti kapinių statyboms.
  Pažiūrėkite, beveik pusė kapaviečių išmūrytos plytelėmis, granito plokštėmis ir panašiai...

  Prieš 2 metų
 • parapijiečiui

  Nuoroda

  "atsiprašau, nesujaudinkit, ne tas pats, ką tamsta piktai sakote.
  Tik aklas pyktis nepadės. Turi būti išsiaiškinta ir išaiškinta kas yra vertybės, pagarba ir kas padeda pagarbą suprasti ir išmokti gerbti.
  Ramybės..."
  Kaip matau jums sunkiai sekasi suprasti... Kapinės ir arena muzikavimui- net nežinau kaip surasti palyginimą. Tiesiog taip greitai nesigalvoja. Gal šiame klausime padėtų na, koks žydų tautybės pilietis. Mažai žinau, bet baltai pavydžiu šios tautybės atstovams už jų tautos vieningumą. Rusų tautos atstovai ant kapo deda maistą, gėrimą. Kad lietuviai šoktų ir dainuotų kapinėse, na, n e g i r d ė t a. Mados keičiasi... Gal naujo kirpimo laidojimo vietoje ir galima lėbauti, bet čia yra senosios kapinaitės. Iš jų ne visi palaikai išvežti ir perlaidoti kitur. Na, o kas apie "piktumą": sakoma, kad iš dainos žodžių neišmesi. Posakis apie gamtinio reikalo veiksmą ir suarimą yra gyvas ligi šiol ir liaudyje kaip ir dainos vis dar yra gyvos. Jei jūs esate tas, nuo kurio sprendimų priklausys šio viso reikalo veiksmas- tai bijokite Aukščiausiojo bausmės ir paties sąžinės teismo. Linkiu blaivaus mąstymo ir šviesaus proto.

  Prieš 2 metų
 • parapijiečiui

  Nuoroda

  Košmaras- tai toks jausmas, kai ir tada, ir dabar šventose vietose trypiama tai, kas yra ... ŠVENČIAUSIA. (Jums yra toks dūšioje jausmas ar ant visko apš..t ir apart?)

  Prieš 2 metų
 • parapijietis

  atsakymas į: parapijiečiui Nuoroda

  atsiprašau, nesujaudinkit, ne tas pats, ką tamsta piktai sakote.
  Tik aklas pyktis nepadės. Turi būti išsiaiškinta ir išaiškinta kas yra vertybės, pagarba ir kas padeda pagarbą suprasti ir išmokti gerbti.
  Ramybės...

  Prieš 2 metų
 • Kraštietė

  Nuoroda

  Jargutėliau, ką šis jaunas vyriokas šneka... Net šiurpas per kūną vaikšto nuo jojo pasakojimo. LABAI PRAŠAU- įsikalkit į galvą, pasąmonę ar dar galai žino į ką- ŠIOJE žemelėje ilsisi mūsų anais laikais Išėjusiųjų kauliukai. Lygiai taip pat ir šio valstybės tarnautojo kalboje minimo Antano Žukausko protėvių kauliukai. Tai viena iš daugelio švenčiausių vietų mūsų žemėje. Gal todėl ir daug skyrybų, nesutarimų šeimose, kad santuokas registruoja kapinėse.
  Taigi, jūs statykit tvoras, klokit trinkeles ir baliavokit, o aš visada kai tik būnu Anykščiuose, visada prie Avižienių (Avižų) MEMORIALO palieku aukurėlį ir, kalbėdama maldelę, žvilgsniu šildau tą žemės lopinėlį, kuriame dar vaikystėje buvo parodyta, kad ten ilsisi proseneliai.
  Tarybiniais laikais bažnyčiose sandėliuodavo grūdus ir kt., o dabar- rengia koncertus ir puotas. KOŠMARAS

  Prieš 2 metų
 • parapijietis

  atsakymas į: Kraštietė Nuoroda

  patikslinkite kas yra košmaras šiame Jūsų sakinyje- "Tarybiniais laikais bažnyčiose sandėliuodavo grūdus ir kt., o dabar- rengia koncertus ir puotas. KOŠMARAS"

  Prieš 2 metų
 • Nedaryk gedos tomaii

  Nuoroda

  Savo artimiesiems ir pažystamiemiems taip galvodamas .Pamiršk Tomai ,ta plota apie koplyčia,pamiršk ir Neerzinkit žmoniu .

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau