Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • sunku suprasti

    Nuoroda

    akademijos rektoriai uzsideja kunigu kepures praso pinigu algoms ,gave milijonus europiniu ,kiek prisikure labaratoriju ,kiek pinigu susirenka is studentu kurie moka uz moksla ,algos trizenkles ir rekia,nei sazines ,nei garbes ,pasibaisetina,kokio zemo lygio ,zmones moko musu vaikus

    Prieš 8 mėnesių
  • kaip atvažiavo, taip ir išvažiavo - ne paskutinį kartą, kad į tai reiktų dėmesį kreipti ... gal į Maxima druskos ar į Norfą degtukų žmonėms reikėjo ?

    Prieš 8 mėnesių