Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • sunku suprasti

    Nuoroda

    akademijos rektoriai uzsideja kunigu kepures praso pinigu algoms ,gave milijonus europiniu ,kiek prisikure labaratoriju ,kiek pinigu susirenka is studentu kurie moka uz moksla ,algos trizenkles ir rekia,nei sazines ,nei garbes ,pasibaisetina,kokio zemo lygio ,zmones moko musu vaikus

    Prieš mėnesį
  • kaip atvažiavo, taip ir išvažiavo - ne paskutinį kartą, kad į tai reiktų dėmesį kreipti ... gal į Maxima druskos ar į Norfą degtukų žmonėms reikėjo ?

    Prieš mėnesį