Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį išvyksta kelių dienų vizito į Ukrainą ir Moldovą, kur su šių šalių lyderiais aptars integracijos, reformų klausimus.

„Tai – mano pirmasis vizitas į šias svarbias Rytų partnerystės šalis, jo metu bus puiki proga aptarti tiek dvišalius, tiek Europos ir euroatlantinės integracijos, reformų proceso ir kitus aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus“, – ministerijos pranešime sakė G. Landsbergis.

Jis Kijeve turėtų susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, parlamento pirmininku, Vyriausybės vadovu, vicepremjerais ir užsienio reikalų ministru.

Kišiniove G. Landsbergis susitiks su Moldovos prezidente Maja Sandu, parlamento vadove bei užsienio reikalų ministru, taip pat laikinuoju Moldovos ministru pirmininku.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • A ne...

    Nuoroda

    Tipo integruos Ukrainą ir Moldovą į Lietuvą ? Tik kartu su Baltarusija !!! Kitaip nieko gero neišeis. :)

    Prieš 6 dienas