Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)
Seimo narys Algimantas Salamakinas teigė, kad jis nėra utopistas ir supranta, jog visko per vienerius metus padaryti negalima, tačiau žadėjo su rajono valdžia nustatyti sporto objektų finansavimo prioritetus.
Trečiadienio popietę Anykščiuose lankėsi Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas, socialdemokratas Algimantas Salamakinas, kuris, apžiūrėjęs miesto sporto objektus, pažadėjo finansinę pagalbą iš valstybės investicijų programos.
  1. Salamakinas teigė, kad rajono valdžia racionaliai naudoja iš valstybės investicijų programos baseino rekonstrukcijai skirtas lėšas. „Ne kiekviena savivaldybė su tokiom minimaliom lėšom yra tiek daug padariusi“, - apžiūrėjęs baseiną išvadą padarė Seimo narys. Anot A. Salamakino, baseinui dar reikia šiek tiek remonto: trūksta ventiliacijos, reikia pakeisti langus, renovuoti išorės sienas. „Tada Anykščių baseinas būtų vienu geriausiu šalyje su 25 metrų ilgio plaukimo takeliais“, - „Anykštai“ sakė A. Salamakinas. Anot jo, reikia pagalbos miesto futbolo stadionui. „Ten nėra tribūnos žiūrovams, ir jeigu jos nebus iki rugsėjo 1 dienos, pirmoje lygoje žaidžianti Anykščių futbolo komanda visas rungtynes turės žaisti išvykoje. Be to ,reikia atnaujinti stadiono veją, įvesti jos drėkinimą. Stadione reikia dirbtinės dangos aikštelės. Grįžęs į Vilnių kalbėsiuos su Sporto departamentu ir pažadu, kad kitais metais Anykščiai turės vieną arba dvi tokias aikšteles, kuriose sportuoti bus galima vasarą ir žiemą“, - žadėjo A. Salamakinas.

 

  1. Salamakinas gyrė žiemos sporto infrastruktūrą ant kalitos kalno ir stebėjosi, kodėl nė vienas verslininkas iki šiol nepasirūpino, kad ten atsirastų koks nors viešbutis su įvairiomis paslaugomis atvykstantiems slidinėjimo mėgėjams.

Seimo narys kritiškai įvertino situaciją, kai savivaldybė atsisakė pramogų ir sporto komplekso „Mindaugo karūna“ akcijų ir jį perleido į privačias rankas. „Daugelis savivaldybių neturi tokios nuostabios sporto salės kaip Anykščiai. Kad normaliai veiktų sporto mokykla ir jaunimas galėtų tinkamai sportuoti, ateityje galbūt „Mindaugo karūną“ reikėtų išpirkti valstybės lėšomis ir perduoti savivaldybei. Kitas klausimas, ar tokia našta savivaldybei būtų pakeliama, ir mane rajono vadovai patikino, kad esamas „Mindaugo karūnos“ statusas juos tenkina“, - dėstė A. Salamakinas.

 Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas A. Salamakinas rekomendavo savivaldybės vadovams įsteigti jaunimo reikalų koordinatoriaus etatą. Čia dirbantis žmogus turėtų burti aktyvų jaunimą ...

Meras Sigutis Obelevičius, dėkodamas Seimo nariui už dėmesį sportui ir rajone vykusių sporto renginių rėmimą, įteikė žurnalisto Jono Junevičiaus fotografijų albumą „Anykščių idilės“.

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta