Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
Šokėjos trispalvę šokdamos atnešė nuo Kultūros centro.
Vals­ty­bės (Lie­tu­vos ka­ra­liaus Min­dau­go ka­rū­na­vi­mo) die­na Anykš­čiuo­se paminėta tik vė­lia­vos pa­kė­li­mu prie paminklo “Laisvei” ir šv. mišiomis. Renginiai nevyko jokioje kultūros įstaigoje, mieste nekabėjo vėliavos.

 Anykščiai šiemet Valstybės dieną pasitiko ypač nykiai – net miesto centre, prie  pašto, bankų, gyventojų namų nebuvo vėliavų. Išeina, kad didžiausi patriotai Anykščiuose yra “Maxima”.

Tarsi jausdami valdžios dėmesio stoką, pusę vienuoliktos ryto į A.Baranausko aikštę pakelti vėliavos susirinko labai nedaug anykštėnų. Nors meras Sigitas Obelevičius kvietė švęsti:”nesvarbu, ar esi dešinysis, ar kairysis”,- į jo kvietimą atsiliepė tik du rajono Tarybos nariai – nepartiniai Giedrutis Klimkevičius ir Virginija Pažėrienė. Juk prieš rinkimus partijos pakelti vėliavą traukdavo būriais, o socialdemokratai buvo išsirikiavę net ir su savo partijos šalikais.Aikštėje susirinkę anykštėnai net juokavo, kad  ‘”Krikštaponio su Gižinsku ( vicemeras, LSDP skyriaus pirmininkas ir vienas iš socialdemokratų rajono lyderių, - red. pastaba) nėra todėl, kad socialdemokratai vasarinės aprangos neįsigijo”.

Vėliavą šiemet pakėlė signatarė Irena Andrukaitienė,. 

 Paradoksalu, tačiau žymiai atsakingiau Valstybės dienos šventimą Anykščių rajone organizavo VšĮ Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, kuri siauruku iš Panevėžio atvežė tuos, kurie norėjo švęsti šią šventę ant Palatavio piliakalnio. Į šventę Palatavyje atvyko Utenos apskrities viršininkė Angelė Kaušylienė.

 

 

 

 

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta