Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti
Šokėjos trispalvę šokdamos atnešė nuo Kultūros centro.
Vals­ty­bės (Lie­tu­vos ka­ra­liaus Min­dau­go ka­rū­na­vi­mo) die­na Anykš­čiuo­se paminėta tik vė­lia­vos pa­kė­li­mu prie paminklo “Laisvei” ir šv. mišiomis. Renginiai nevyko jokioje kultūros įstaigoje, mieste nekabėjo vėliavos.

 Anykščiai šiemet Valstybės dieną pasitiko ypač nykiai – net miesto centre, prie  pašto, bankų, gyventojų namų nebuvo vėliavų. Išeina, kad didžiausi patriotai Anykščiuose yra “Maxima”.

Tarsi jausdami valdžios dėmesio stoką, pusę vienuoliktos ryto į A.Baranausko aikštę pakelti vėliavos susirinko labai nedaug anykštėnų. Nors meras Sigitas Obelevičius kvietė švęsti:”nesvarbu, ar esi dešinysis, ar kairysis”,- į jo kvietimą atsiliepė tik du rajono Tarybos nariai – nepartiniai Giedrutis Klimkevičius ir Virginija Pažėrienė. Juk prieš rinkimus partijos pakelti vėliavą traukdavo būriais, o socialdemokratai buvo išsirikiavę net ir su savo partijos šalikais.Aikštėje susirinkę anykštėnai net juokavo, kad  ‘”Krikštaponio su Gižinsku ( vicemeras, LSDP skyriaus pirmininkas ir vienas iš socialdemokratų rajono lyderių, - red. pastaba) nėra todėl, kad socialdemokratai vasarinės aprangos neįsigijo”.

Vėliavą šiemet pakėlė signatarė Irena Andrukaitienė,. 

 Paradoksalu, tačiau žymiai atsakingiau Valstybės dienos šventimą Anykščių rajone organizavo VšĮ Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, kuri siauruku iš Panevėžio atvežė tuos, kurie norėjo švęsti šią šventę ant Palatavio piliakalnio. Į šventę Palatavyje atvyko Utenos apskrities viršininkė Angelė Kaušylienė.

 

 

 

 

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta