Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
Pasakas vaikams sekė Keistuolių teatro aktorius Vytautas Rašimas, lėlininkė ir vaikų rašytoja Aurelija Čeredaitė bei Viešintų liaudies teatro vadovas Vytautas Germanavičius.
Šeštadienio vakarą skverelyje prie Anykščių koplyčios įvyko naujojo Vytauto V. Landsbergio spektaklio vaikams „Uodų pasakos“ premjera. Šiuo spektakliu, kurio sukūrimui rajono savivaldybė skyrė 25 tūkst. Lt, režisierius Vytautas. V. Landsbergis pradeda įgyvendinti profesionalaus teatro Anykščiuose įkūrimo projektą.

Apie 45 minutes trukusiame spektaklyje vaidino Keistuolių teatro aktorius Vytautas Rašimas, lėlininkė ir vaikų rašytoja Aurelija Čeredaitė bei Viešintų liaudies teatro vadovas Vytautas Germanavičius.

Kostiumus kūrė Ramunė Skrebūnaitė, muziką – Giedrius Misiūnas.

Tai spektaklis apie du uodus Bimbą ir Bambą, kurie nori vienas kitam įgelti ir paragauti kraujo, bet paskui abu įsimyli Dievo  Karvytę ir supranta, kad sekti pasakas žymiai įdomiau negu kandžiotis.

Premjerinį režisieriaus Vytauto V. Landsbergio spektaklį  „Uodų pasakos“ be gausiai susirinkusių vaikų stebėjo režisieriaus tėvai – europarlamentaras Vytautas Landsbergis ir Gražina Ručytė – Landsbergienė, rajono vadovai, kultūros darbuotojai, mokytojai...

Po spektaklio vaikai Vytautui V. Landsbergiui įteikė pintinę su riestainiais bei uždėjo gėlių vainiką...

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta