Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Pirmadienį Anykščių socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ lyderiai susitiko su išrinktuoju meru Sigučiu Obelevičiumi. Koalicijos partneriai pradėjo derybas dėl postų pasidalijimo naujosios kadencijos rajono valdžioje.

Abejonių nekyla, kad socialdemokratams bus atiduotas vicemero portfelis, o į šias pareigas ketina eiti partijos skyriaus pirmininkas, Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.

 

Plačiau - "Anykštoje"

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • vanda

  Nuoroda

  Geriau ziogeli straksetum po fermas.Neisrinko i merus, sudek saukstus.Nesuprantikad esiniekam tikes.

  Prieš 9 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Nu , gal Ziogeliui bus sunkiau pakeist darbo specifika , bet stipri komanda pades , patars , labai tarybos gera sudetis , visi patyre , kaip sakoma "seni vilkai "

  Prieš 10 mėnesių
 • Gerbėja

  Nuoroda

  Antanėli gražusai, dar vienas solidus ponas prie kėdės nepristumtas ir į ją neįverstas, PASIRŪPINK.

  Prieš 10 mėnesių
 • Mes laukiam Kęstučio

  Nuoroda

  Gražinkit Tubi,

  Prieš 10 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Mes laukiam Kęstučio Nuoroda

  Grąžins, už grotų.

  Prieš 10 mėnesių
 • Pirma

  Nuoroda

  Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą.

  Prieš 10 mėnesių
 • Balys

  Nuoroda

  Svaresnis darbas vis ne po fermos mesla braidyt su guminiais .

  Prieš 10 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kiek žinau prie Obelevičiaus nebuvo tokio dalyko ,kad būtų nepanaudoti europiniai pinigai.O kas buvo dabar.Nepanaudoti šimtai tūkstančių , nes neapsimoka.Ar ne siaubas.Labai džiugu ,kad laimėjo S,Obelevičius.

  Prieš 10 mėnesių
 • komentr."nuomonei"

  Nuoroda

  Tikrai nebalsavau,bet pokyčių tikrai tikimąsi!

  Prieš 10 mėnesių
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Labai svarbu:senas-jaunas...Seniems LAIKAS TRAUKTIS IŠ VADOVO KĖDĖS.nesvarbu kad labai jau"nusipelnęs" ar "kompetetingas".Viskam ateina laikas:buvo pradžia-atėjo pabaiga.VADOVO KĖDĖ NEGALI BŪTI AMŽINAI UŽIMTA TO PAČIO ASMENS...JI NE PAVELDIMA IKI GYVENIMO PABAIGOS,NORS IR LABAI VADOVAMS-PENSININKAMS NESINORI JOS UŽLEISTI JAUNIEMS...TADA BŪTINA JIEMS(PENSININKAMS)PASAKYTI,JOG JŲ VADOVAVIMUI BAIGĖSI LAIKAS...

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau