Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

Pirmadienį Anykščių socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ lyderiai susitiko su išrinktuoju meru Sigučiu Obelevičiumi. Koalicijos partneriai pradėjo derybas dėl postų pasidalijimo naujosios kadencijos rajono valdžioje.

Abejonių nekyla, kad socialdemokratams bus atiduotas vicemero portfelis, o į šias pareigas ketina eiti partijos skyriaus pirmininkas, Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.

 

Plačiau - "Anykštoje"

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • vanda

  Nuoroda

  Geriau ziogeli straksetum po fermas.Neisrinko i merus, sudek saukstus.Nesuprantikad esiniekam tikes.

  Prieš 2 savaičių
 • Nu

  Nuoroda

  Nu , gal Ziogeliui bus sunkiau pakeist darbo specifika , bet stipri komanda pades , patars , labai tarybos gera sudetis , visi patyre , kaip sakoma "seni vilkai "

  Prieš 4 savaičių
 • Gerbėja

  Nuoroda

  Antanėli gražusai, dar vienas solidus ponas prie kėdės nepristumtas ir į ją neįverstas, PASIRŪPINK.

  Prieš 4 savaičių
 • Mes laukiam Kęstučio

  Nuoroda

  Gražinkit Tubi,

  Prieš 4 savaičių
 • STT

  atsakymas į: Mes laukiam Kęstučio Nuoroda

  Grąžins, už grotų.

  Prieš 4 savaičių
 • Pirma

  Nuoroda

  Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą.

  Prieš mėnesį
 • Balys

  Nuoroda

  Svaresnis darbas vis ne po fermos mesla braidyt su guminiais .

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kiek žinau prie Obelevičiaus nebuvo tokio dalyko ,kad būtų nepanaudoti europiniai pinigai.O kas buvo dabar.Nepanaudoti šimtai tūkstančių , nes neapsimoka.Ar ne siaubas.Labai džiugu ,kad laimėjo S,Obelevičius.

  Prieš mėnesį
 • komentr."nuomonei"

  Nuoroda

  Tikrai nebalsavau,bet pokyčių tikrai tikimąsi!

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Labai svarbu:senas-jaunas...Seniems LAIKAS TRAUKTIS IŠ VADOVO KĖDĖS.nesvarbu kad labai jau"nusipelnęs" ar "kompetetingas".Viskam ateina laikas:buvo pradžia-atėjo pabaiga.VADOVO KĖDĖ NEGALI BŪTI AMŽINAI UŽIMTA TO PAČIO ASMENS...JI NE PAVELDIMA IKI GYVENIMO PABAIGOS,NORS IR LABAI VADOVAMS-PENSININKAMS NESINORI JOS UŽLEISTI JAUNIEMS...TADA BŪTINA JIEMS(PENSININKAMS)PASAKYTI,JOG JŲ VADOVAVIMUI BAIGĖSI LAIKAS...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau