Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Pirmadienį Svėdasuose prasideda vilniškių dailininkų kūrybinė stovykla "Tapome Vaižganto deimančiukus". Menininkai spalvingais potėpiais bandys įamžinti Svėdasų miestelio įdomybes ir kitas mūsų krašto vietas susijusias su Vaižgantu.

Meno paslaptimis pasidalys su vaikų darželio vaikučiais bei senelių namų gyventojais, o penktadienio vakarą pakvies į tapybos darbų parodos atidarymą ir susitikimą su visuomene. Paroda veiks iki pat rugsėjo, gal net Mykolinių. Ši žinia pasklebta "Facebook"-o grupėje "Svėdasai - Vaižganto kraštas".  

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • svedasas

  Nuoroda

  Puikus sprendimas. Iš tiesų Svėdasų krašte yra ką piešti. prasmingais darbais bus pažymėti ir Vaižganto metai. Tikėtina, kad stovykla taps tradicine.

  Prieš 7 mėnesių
 • svarstyklės

  atsakymas į: svedasas Nuoroda

  jei Anykščiai rašytojų miestas, tai Svėdasai gal paišytojų miestelis?

  Prieš 7 mėnesių