Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Pirmadienį Svėdasuose prasideda vilniškių dailininkų kūrybinė stovykla "Tapome Vaižganto deimančiukus". Menininkai spalvingais potėpiais bandys įamžinti Svėdasų miestelio įdomybes ir kitas mūsų krašto vietas susijusias su Vaižgantu.

Meno paslaptimis pasidalys su vaikų darželio vaikučiais bei senelių namų gyventojais, o penktadienio vakarą pakvies į tapybos darbų parodos atidarymą ir susitikimą su visuomene. Paroda veiks iki pat rugsėjo, gal net Mykolinių. Ši žinia pasklebta "Facebook"-o grupėje "Svėdasai - Vaižganto kraštas".  

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • svedasas

  Nuoroda

  Puikus sprendimas. Iš tiesų Svėdasų krašte yra ką piešti. prasmingais darbais bus pažymėti ir Vaižganto metai. Tikėtina, kad stovykla taps tradicine.

  Prieš 3 savaičių
 • svarstyklės

  atsakymas į: svedasas Nuoroda

  jei Anykščiai rašytojų miestas, tai Svėdasai gal paišytojų miestelis?

  Prieš 3 savaičių